Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem alszik a barátom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem alszik a barátom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van mikor korán lefekszünk, van mikor később. Én korábban kelek egy órával mint ő. De sokszor arra ébredek, hogy fent van és mobilozik, nem tud visszaaludni. Sokszor hajnali 3-4 óra között így találom. És akkor addig mobilozik amíg én is fel nem ébredek, de még utána is, addig amíg el nem megyek a munkába.
2015. dec. 9. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet vampir?!
2015. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már arra is gondoltam, nem-e mobilfüggő.
2015. dec. 9. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Akármilyen mobilfüggő, ha nagyon fáradt, úgyis elalszik.

Vagy idegi alapon lehet, hogy folyamatosan agyal valamin, vagy csak ilyen kevés az alvásigénye, vagy valami alvászavara van. Nem szokott napközben szundikálni kicsit? Mert ez is bekavarhat.

2015. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sokat dolgozik, és ennek ellenére keveset alszik.

Nem lenne ideje napközben pihennie.

2015. dec. 9. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!