Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány fut a fiú után. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány fut a fiú után. Ez mennyire szánalmas?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel még nem találkoztam,de levelezgetünk lassan 3 hónapja..

ő csak néha kezdeményezett javarészt én kerestem.. jól elbeszélgettünk.. kameráztunk is..

viszont pár hete szinte én futok utána,ha írok neki akkor is nyögvenyelősen válaszol.. néha csak elolvassa..kamerázni és én hívom... nagyon "nyomulásnak" érzem ezt..


2015. dec. 9. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Épp annyira, mintha a fiú csinálná ugyanezt. Kérdezd meg tőle, hogy mi a helyzet, akar-e tőled valamit vagy sem. Ha nem, akkor hagyd a fenébe.
2015. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne keresd!
2015. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy lányként futsz utána és ő fiú, hanem az, hogy ő láthatóan nem akar tőled semmit, de te mégis görcsösen próbálkozol.
2015. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy melyik fél teszi ezt. Szerintem hanyagold, ha már most nem érdekled, akkor valószínű, hogy később se fogod.
2015. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!