Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró, ha egy nő cigizik?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 23:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Személyes történet:


Nem szeretem a dohányosokat. Amennyire lehet, nagy ívben kerülöm. Ha megismerek egy nőt és ő többet akar, én is el tudnám képzelni, de közben kiderül, hogy dohányzik akkor én nem ultimátumot adnék. Ezt én nem így hívom. Akkor elmondanám neki, hogy én allergiás vagyok a füstre, illetve annak valamelyik összetevőjére. Fél órán belül elkezdek viszketni tőle és ha nem mosom le akkor kiütéses is lehetek. Úgy érzem mintha 200 éves lenne a bőröm, a szemem begyullad tőle és ha nagyon durva a helyzet akkor levegőt sem kapok normálisan. Szóval akkor döntse el, hogy kínozni akar, szeret annyira, hogy leszokik, megérti ha emiatt nem akarok komolyabb kapcsolatot vele? Számít neki annyit a saját egészsége mint az enyém?

Szerintem meg kéne már érteni a 21. században, hogy ez minden csak nem egészséges és semmi haszna nincs. Azt a pénzt ráadásul el lehet szórni másra is. A keresztapámnak végignéztem a haláltusáját.. áttételes tüdőrákja lett de még akkor sem szokott le. Ott voltam amikor meghalt. Az egyik legjobb tanárom ette a cigit. Amikor elhagytam a sulit, rá pár hónapra tüdőrákot találtak nála. Kivették a fél tüdejét. Egyből leszokott. Már jobban van. Nem hiszem el, hogy ez kell az embernek.

2015. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

pasiként elég erős dohányos vagyok. a teljes baráti köröm is az. s én egy cigiző lányt kerestem mindig. mégis is nem bagozó lányba szerettem bele. Akit nem zavart h cigizek. S tök jól megvagyunk. Tud cigit tölteni és tényleg érdekli a cigi olyan szempontoból h ez miért jó. de semmi pénzért nem gyűjtana rá ezért tisztelem. s tisztelem h elfogad engem a szenvedélyemmel együtt

20F

2015. dec. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A barátomat nem zavarja, mondjuk Ő kocadohányos az tény és való, velem ellentétben.

Embere válogatja.

2015. dec. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Engem sajnos nagyon. Lehet hogy ez egy gonosz dolog ebben a fogadjunk el mindenkit úgy ahogy van, meg a "neked is megvan a saját szenvedélyed, max az nem annyira káros az egészségedre" világban, de ez van. Más meg lehet hogy az én hülyeségeimet nem tudja tolerálni alapból, senki sem szent. Olyat kell keresni aki elfogad.
2015. dec. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nálam kizáró ok

körülöttem mindenki dohányzik, de szó szerint mindenki (na jó a kutya meg a macska [még] nem :D)

én nem dohányzom és nem is jönnék össze dohányzó lánnyal


22F

2015. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kizáró ok.
2015. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálam ismerkedésnél kizáró ok (ha párkapcsolatról van szó). Persze aki nem dohányzik annak általában ez a normális.
2015. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Próbáld ki hogy milyen ha 1 hónapig nem gyújtasz rá és érezni fogod milyen büdös a bagósok szája, keze, ruhája, lakása (ha bent dohányzik).
2015. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Titusztitusz ***** válasza:
50%
Nagyon-nagyon undorító dolog...(Bár mondjuk, ha egy férfi dohányzik, az se kevésbé az...)Én mondjuk éppen ezért dohányos nővel komolyabb szándékbol sohasem szoktam szóbaállni...
2015. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!