Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megsértődött amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megsértődött amiért most a vizsgaidőszakban 1 hétig nem szexelünk, mert most van a legfontosabb vizsgam. Szerintetek jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
a sok stressz miatt nincs is kedvem annyira a szexhez, meg rengeteget kell tanulnom, erre a barátom megsértődött teljesen..
2015. dec. 10. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én mint férfi azt mondom, hogy nem. Egy picit lehetne megértőbb. Nem csak a saját szükségleteit kellene szem előtt tartania.
2015. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 hét nem a világ... De hallottad már azt hogy a stresszt oldja a sex?
2015. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ez nem a világ,ha nem bírja ki maszturbáljon egyet
2015. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Milyen gyerekes... Nem jogos a sértõdése, ne foglalkozz vele. Tanulj õ még majd lehiggad.
2015. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

És az orális szex nem elég neki erre az időre? Mert az kompenzálná.

De mondjuk megsértődni mégse kellene, egy hetet mindenki kibír.

2015. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Az én barátnőm diploma miatt hasonló helyzetben volt, teljesen érthető.
2015. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem jogos.. Akkor szexeljetek, ha mindketten kívánátok. Nem a rabszolgája vagy, akinek kötelessége őt min. hetente kielégíteni.

Ha ennyire éretlen és gyerekes, hagyd el. Kb egy 15 éves értelmi szintjén van.

2015. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egomán dögöt -.-
2015. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jogos. Mindenki máshogy kezeli a stresszt. Neked ilyenkor nincs kedved a szexhez. Nekem meg pl pont fordítva van (szintén lány vagyok), de ezért nem fogom napi többször leteperni a barátom, hogy nekem szükségem van rá, mikor azért ilyen gyakoriságra neki se ideje, se kedve és egyébként is csak időszakosan vagyok ilyen, amúgy meg hasonló étvágyunk van alapjáraton. Szóval ha meg is kérdezem és azt mondja hát most inkább nem, nem sértődök meg. Nem állatok vagyunk, hogy ne bírjam ki.


Amúgy a barátoddal menszesz alatt is együtt vagytok meg betegen is ha most nem bír ki 1 hét szünetet?

2015. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!