Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Színes bőrű/külföldi férfiakka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színes bőrű/külföldi férfiakkal élő/házasodó nők?

Figyelt kérdés

1. Nem gond számotokra a környezetetek negatív megítélése a párotok miatt?

2. Nem féltitek a gyereketeket,hogy mit fog kapni az életben,suliban,munkában a keveredése miatt?

3. Amikor vége a románcnak és az apa elviszi a gyermekét külföldre,miért sírtok a TV-ben e miatt? Hiszen tudnotok

kellett volna,hogy ez benne van a pakliban,főleg egy férfi központú társadalomból jövő pasinál?

4. A családotoknak nem ciki a párotok? Munkahelyen,lakóhelyen?

5. A legtöbb nő miért áll össze előbb egy fekával mint egy cigóval?



2015. dec. 10. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
"Irigy vagy, mert neked nem jutott olyan nő, amilyen kéne, és most mindenki hibás" vol.1. Már hiányzott.
2015. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
most színes bőrű vagy külföldire iranyul a kérdés...a kategoriak között átfedes is van. ha valaki magyar, de színesbőrű? vagy nem színesbőrű de külföldi?
2015. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én nem tartozom a megszólított kategóriába, de a családban van hasonló nő. Pakisztáni férje volt (már elváltak), született két ennivaló gyerekük.

1. nem volt gond számukra, mert szerencsére intelligensebb ennél a közeg, amiben forog, hogy emiatt negatívan ítélje meg bárki is. Ezt összevonnám a 4. ponttal, a család elfogadja a tagjai döntését, nem kellett szégyellnie előttünk. Ugyan kiderült, hogy egy igazi lókötő a pasas, azért mégis egy kedves, udvarias, megnyerő személyiség, nem kellett miatta sosem szégyenkezni- aki meg hacsak ránéz és ítélkezik, annak a véleménye senkit nem érdekel :)

2. az egyik gyerek már iskolába jár. Nem nézik ki maguk közül a gyerekek, kicsit erősebb pigmentációjú, mint más mondjuk egy hosszas nyaralás után. Nem szembetűnő. Én sem félteném, és az anyjuk sem félti őket.

3. elváltak, az apa kéthetente hétvégén látja a gyerekeket. Hiába, hogy ő maga férfiközpontú társadalomból érkezett, Magyarországon a törvények rá is a magyar emberek szerint vonatkoznak. Nem viheti el őket külföldre válás után sem az anya beleegyezése nélkül, ez gyerekrablásnak minősül, és igenis érthető, ha ezért valaki kétségbeesik.

5. erre nem tudok válaszolni, az illető úr nem afrikai volt, a muszlim világból érkezett (20 éve most már lassan, nem is igazán tartja a vallását), de azt tudom, a kevés cigány emberhez mérten, akiket ismerek (mert ismerek párat) kulturáltabb és műveltebb, ami azért elég erős ok, hogy velük szemben őt válassza bárki is.

2015. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most szines boru vagy kulfoldi? Mi van, ha kulfoldi, de nem szines boru?


A baratom del-amerikai, kreol bore van de nem tunik ki vele a tomegbol. Viszont ha ki is tunne..


1. Miert erdekelne, mit szol hozza a kornyezetem? A kornyezetemmel vagyok, vagy a baratommal?

2. Nem tervezek gyereket sem most, sem kesobb, de ha esetleg lenne, akkor sem feltenem. Lenne egy szereto csaladja, es a keveredesebol konnyen elonyt lehet kovacsolni, ha megtanitjuk neki az osszes nyelvet, amin beszelunk. Itt ahol elek, amugy sem furcsa a "multikulti", nem mervado a rasszimus vagy a diszkriminacio.

3. Ez a kerdes ugy hulyeseg, ahogy van, par kirivo esetbol altalanositani felettebb ostoba es beszukult gondolkodasmodra utal.

4. Nem, nem ciki. Kulturalt, tanult, normalis ember, megis hogy lenne ciki? Akinek nem tetszik, egeszsegere, van jobb dolgom is, mint masok velemenyevel foglalkozni.

5. En sem alltam ossze soha egyik tipussal sem, de valahogy nem tudom elkepzelni, hogy ez altalanos igazsag lenne.

2015. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Azért mert inkább feka meg cigó mint magyar kuty.

1. aki emiatt bánt felrúgom, amúgy nem igen bántanak csak a tudatlan irigy magyarok.

2. Nem viszem haza a gyereke(im)et, nincs az az isten, itt pedig nincs diszkrimináció.

3. Én maradok az országban, neki is fix munkahelye van, és, mint mondtam, normális ember, nem lóg meg.

4. Nem, nem ciki, sőt szeretik mert kedves, tisztelettudó, családcentrikus ember:)

5. Fent megválaszoltam ezt a kérdést.

Jöhet a nullázás :D :P

2015. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ég annyit, hogy nem arab hanem nyugati országban élünk.
2015. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!