Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te melyiket választanád? Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyiket választanád? Két ember kezét fogod a szakadék szélén. Az egyik téged szeret de te őt nem, a másikat szereted de ő téged nem. Melyiket húzod vissza és melyiket engeded el?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
Mindkettőt elengedem a 'csába. :D
2015. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Aki engem szeret. A masik egy csalodas lenne. Ezt mar megtanultam.

N

2015. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés, még jó h azt akit én szeretek:D és miután megmentettem úgyis belémszeret :P
2015. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Túl stresszes, egyiket sem menteném meg. :D


Akit szeretek, de ő nem szeret, az érdektelen, jobb ha nincs. Vagy nézzem végig, ahogy utána egy "kösz"-szel elsétál?

Aki szeret, de én őt nem, ha megmenteném, azok után rám lenne akaszkodva. Ez kinek hiányzik?


Tehát, nem bonyolítanám az életemet.

2015. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 BlackSword ***** válasza:

Mondjuk el sem tudom képzelni egy ilyen szituációt, hogy ez összejöjjön... Bal kezemet fogja az asszony, jobbat meg a szeretőm, (nem ölték még meg egymást) és még egy szakadék szélén is egyszerre botlanak meg...


Na de mondjuk ha vaálsztani kéne, akkor mindkettőt... Mivel a kettejük össztömege max 14 kilóval nem lehet több az enyémnél, simán vissza tudnám rántani mindkettőt...

2015. dec. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

:-)

Ha két ember húz lefelé a szakadékba,te meg egyedül vagy,akkor lerántanak a pitsába!

Valódi kérdést nem lehet feltenni?? Mert annak,hogy ilyen történik,kb. 0 a valószínűsége.

2015. dec. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Asszem az én fizikumommal egyet sem tudnék megtartani.


De ha jól értem a választás: vagy az, akit nem szeretek, vagy az, akit szeretek. Akkor nyilván az, akit szeretek.


Vagy aki engem szeret, azt én is szeretem és a másikat is szeretem, csak ő nem szeret? Akkor nyilván azt, akivel kölcsönös.


Ki az a hülye, aki azt választja, akit egyáltalán nem szeret?

2015. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen helyzetbe kerülne az ember, hogy kit kell megmenteni, lefogadom, hogy senki nem logikázna úgy, hogy juj, mekkora csalódást okozHAT majd valamikor, akit szeretek, ezért megmentem akit nem szeretek, de ő engem igen, mert ő majd biztos cukibb lesz velem, hanem bármit megtenne azért, akit igazán szeret.
2015. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt, aki engem szeret. Mi értelme van annak, ha én szeretek valakit, de ő engem nem?? Semmi! Akkor inkább leszek önző, és azt segítem, aki legalább szeret....még akkor is, ha én őt nem...de ki tudja, hogy később nem fogom-e én is szeretni??
2015. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!