Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy szakadék szélén állsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szakadék szélén állsz és 2 ember kapaszkodik fel, melyiket húzod fel?

Figyelt kérdés
Az egyiket te szereted, a másik pedig tèged szeret
2015. aug. 10. 00:35
 1/8 kérdező140 ***** válasza:
100%
nehéz döntés de aki nem szeret az nem is fog ezért azt választanám aki engem szeret. 14/F
2015. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BigUncleZ ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy vagytok vele de én azt akit én szeretek.Nyilván egyiknek sem akarok rosszat de talán okkal nem szeretem viszont a másikat...(Önzőnek tűnhet de ezt gondolom) 17F
2015. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt, akit én szeretek. Hiszen őt szeretem, ezért rajta segítek először. A másik pedig hiába szeret, ha én inkább az elsőt választom.


Ezt saját szemszögből kell nézni. Tehát szerintem nem annyira nehéz kérdés.

2015. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem volna nehez dolgom mert akit en szeretek es aki engem szeret egy es ugyanaz az ember. :)

18/L


(Amugy felhuznam aki engem szeret es megkerem,hogy huzza fel akit en szeretnek. Kihasznalva az irantam taplalt erzelmeit)

2015. aug. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű...a Bélát, mert még be kell fejeznie a fal festését :D


Komolyra fordítva...

Az egyiket szeretem, de ő nem szeret, a másikat nem szeretem, de ő szeret.


Ha azt húzom fel akit én szeretek talán a "hősies tett" miatt megváltozik a véleménye rólam...

Ha azt húzom fel aki engem szeret akkor ő nagyon hálás lesz, ez csak olaj lenne a tűzre, levakarhatatlan lenne...


Szóval azt menteném meg akit nagyobb eséllyel tudnék felhúzni, mondjuk ha aki engem szeret 120 kiló akit én szeretek 60 akkor a 60-at próbálom meg felhúzni, de talán a legjobb lenne ha hagynám lezuhanni mind2-t. Úgy 2 problémával kevesebb, nem lennék "igazságtalan". És a későbbi "miért?" kérdésre egyszerű lenne a válasz...


22F

2015. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt, aztán jöhet az édes3as! :P
2015. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt fel tudnám :) De ha választani kéne akkor azt aki engem szeret de csak ha megfelel bizonyos követelményeknek.
2015. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
M.O-n akár melyikhez is mennél oda, lehúznának.
2015. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!