Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen okból bámuktok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen okból bámuktok egy lányt, miért szemeztek vele? 22l

Figyelt kérdés
Mivel a srác csak ezt csinálja, nen igazán értem az okát. Ti miért csináljátok?
2015. dec. 12. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam csak bámulni valakit,ha igazán tetszik nekem. :)

24/F

2015. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért mert szép vagy külsőleg és tetszel.

Szeretnélek megismerni, és szimpátia esetén többet is tőled mint barátság, de több a félelem bennem, mint sem le merjelek szólítani.


23/F

2015. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kellene dugni. De valahogy össze is kellene szedni hozzá.
2015. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Az ok egyszerű. A kisfiúd EGY BESZARI LÚZER! Ezek után csak kicsit gondolj bele vajon mit nyújthat az ágyban, mennyire tud majd kiállni érted, mennyire tud majd megvédeni, mennyire lesz határozott egy előre nem várt helyzetben és mennyire gáz úgy összességében ez az egész! Annyi normális, belevaló, igazi pasi van, nem értem miért mindig ezeket a gyökereket kell összeszedni!
2015. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző: te min spanoltad fel magad ennyire?
2015. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!