Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megnéztek valakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megnéztek valakit az utcán, szemeztek vele, de nem mosolyogtok rá, akkor mi a szitu?

Figyelt kérdés
Azért nézitek, mert furcsa? Vagy tetszik, csak nem célotok leállni vele ismerkedni? Mosolyogjon ő előbb?
2014. nov. 9. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen mosolygok rá az adott csajra. Ha pl éppen azt képzelem, hogy milyen királyság lenne, ha ráülne az arcomra és alig kanék levegőt és folyna mindenfelé mindenféle testnedv, ez nem olyan, amit mosolyra fakaszt, más reakciókat vált ki :D
2014. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ha megnéztek valakit az utcán, szemeztek vele, de nem mosolyogtok rá, akkor mi a szitu?". Semmi, ő is egy a tucatból (mármint akit nézek). Amúgy nincs szitu, csak nem tudtam/akartam máshova nézni. Lehet, hogy fura; lehet, hogy szép; lehet, hogy valahonnan ismerős; lehet, hogy félek tőle, és várom, mikor támad meg. Tehát 100 ok lehet, hogy miért nézem. Mo.-n szinte nem mosolyog senki, tehát oly mindegy, hogy ki mosolyog előbb.
2014. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában nem mosolygok, úgy 95%-ban. Ha valaki rám mosolyog akkor sem, na ekkor szoktam jönni az érdekes arckifejezések, amikor látom, hogy megijednek tőlem. Félelmetes vagyok, de nem tudom miért :D.
2014. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!