Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a GYK-n létezik a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a GYK-n létezik a külső alapján történő bekategorizálás vagy az életben is?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magamat jóképűnek, de csúnya sem vagyok.

Nem vagyok menő, érdekes, izgalmas srác sem, és a szép csajokat bámulom meg, legtöbbször Ők tetszenek nekem.

Mindig lebeszéltem magamat arról, hogy közeledjek feléjük, mert azt mondtam magamban, hogy "túl jó csaj hozzám" "nem az én súlycsoportom, kategóriám", és, így biztos elutasítana.


Tulajdonképpen az a kérdés, hogy ha nem vagyok egy jó pasi, és nem is léptem oda ezekhez a lányokhoz akár utcán, akár metrón, akkor nem is vesztettem semmit? Mivel a kategóriák jelen vannak az életben is?


2015. dec. 13. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:

En ezt nem gondolom. Mert mindenkinek mas a szep.

Most ne az elvadult uresfeju lotyokrol beszeljunk akiknek kategorikus elvarasaik vannak, mert azt egy atlag srac soha az eletben nem fogja megugrani.

Szerintem nyugodtan probalkozhatsz az utcan is.

Az atlagos ferfiak mellett is egytol egyig latok noket.

Bar a celkozonseged nem ismerem mert attol is sok minden fugg.

2015. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szemezésbe ne gondolj bele sokat.Egy kis kacérkodás,ennyi.
2015. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak a GYK-n vannak valós emberek,akik élnek vagy az utcán is? Ez kb. ilyen kérdés...


Mi ugyanúgy a való életben élünk,és amit látunk ott,azt írjuk le ide.Jelen vannak az életben is,igen.

24/F

2015. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Hülyeség.Neten teljesen más,mintha egy más világ lenne.

2015. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos aki netes oldalon huszárkodik, ahol leginkább párkapcsolati problémáktól van szó, arról lehet feltételezni, hogy valami gondja van a társkereséssel, a párkapcsolatával, vagy éppen nagyon unatkozik és emiatt vannak egyéb problémái.

Szerintem ne indulj ki innen, nagyon nem a való életről szól. Ha magadra veszel mindent, hosszú távon nagyon önbizalomromboló tud lenni egy-két kérdés olvasása.

Itt azért főként a problémákról van szó, kevés sikeres szerelmi sztorit osztanak meg, és azt is hajlamos egy-két megkeseredett ember átszínezni ("persze csak azért, mert jóképű/gazdag/te vagy a ritka kivétel").

Maga a másokkal való megosztás is egy megküzdési mechanizmus, ha csalódtál az a legjobb, ha elmondod másoknak és tanácsot kérsz.

De ha állandóan mások csalódásait hallgatod, önkéntelenül is befolyásol, mert hol vannak a pozitív példák?

Kint az életben, vagy épp a gyk más részein.

Míg boldog párkapcsolatban éltem, egyszer sem néztem fel ide..



Olyan lányoknak udvarolj, akik tetszenek neked, mert ennek van értelme. Ezen nincs mit jobban kifejtenem.

2015. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az életben is. Külföldön élek. A nyáron hazalátogattam és a párommal elmentünk szórakozni, én csinosan felöltöztem (nem qurvásan, nem lógott ki semmim), erre leplázacicázott egy "pasi" a nagyhangú dagadt disznaja mellől.

Hozzá se szóltam, oda se néztem....: D De sok ilyen ér amúgy is a magyarok részéről, idekinn viszont nem, sőt dicsérnek.

2015. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

A gyikes minta nem reprezentatív. Remélem tudod, mi az a reprezentatív, és nem kell jobban kifejteni.


Avagy így rontja el a sok nőgyűlölő, megkeseredett gyökér más kedvét/életét is, és ezért kéne, hogy végre kussban maradjanak.

2015. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindig attól függ, hogy kinek van nagyobb hangja.

Most néztem egy videót, ami nem kicsit konzervatívan szól a nők helyzetéről (nem politizálok, de sztem sokan tudják miről beszélek). AZ egyik oldalon csupa helyeslő kommentek születtek, szinte csak kizárólag olyanok gyűltek össze, akik szerint a nőknek leginkább csak szülniük kéne.

Aztán máshol és megnéztem a cikket, és ott szinte csak a másik oldal képviseltette magát, az egyetlen nagyhangút sokan lehúzták.

Itt a kérdéseknél is megfigyelhető.

Vannak nagyon pozitív kérdések és válaszok, és nagyon negatívak is, ami sokszor függ a kérdés feltevésétől.

PL. ha valaki így teszi fel a kérdés: Ha én egy 6 pontos férfi vagyok, megkaphatok 8 pontos nőket?

Nyilván azok fognak válaszolni elsősorban, akik hisznek a pontozós rendszerben...azok, akik szerint ez hülyeség, nem fognak kommentelni, mert vagy nem is méltatják hozzászólásra, vagy félnek, hogy kisebbségként leszólják őket.

Az eleve gázos, provokatív kérdéseket ezért jobb kerülni.

2015. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!