Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság lehet még ilyen nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság lehet még ilyen nőt találni, akinek egy idő után sem kellene gyerek?

Figyelt kérdés

Sajnos gyerekkori hiba miatt nem vagyok nemző képes. Spermium van, csak kevés, ezért az orvos azt mondta, hogy természetes úton nem lehet, és mesterségesen, lombikprogrammal sem biztos. Családom mindenben mellémáll, de ebben nem tudnak sajnos segíteni.

Tehát, az lenne a problémám, hogy titeket zavarna, ha a férfinak csak egy heréje lenne, és nem lehetne gyereke??



2015. dec. 14. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én még csak 20 éves vagyok, de nagyon nem szeretnék gyereket, maximum egy kutyát, mondjuk az van is. :)
2015. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan nőt nehezebb találni, aki (akár csak a jövőben) szeretne gyereket.
2015. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne akadály.
2015. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők akik nem szeretnének gyereket, lehet ilyet találni, hidd el. A legfontosabb azonban az, hogy ezt időben tisztázni kell, mert ez egy olyan kérdés, amiben nincs kompromisszum és ha nem egyeznek a tervek (illetve esetedben a lehetőség), akkor nem szabad rabolni egymás idejét.
2015. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik nem szeretnének gyereket, nekem sem volt soha a gyerekvállalás a legfontosabb.

Én meg pont olyan férfival akadtam össze, akiről később kiderült, pedig nem árultam zsákbamacskát, hogy mégis akart volna babát. Pontosabban a baba mellé anyukát csak addig akart volna, amíg az felneveli olyan öt-hat éves koráig, aztán elvileg elzavarta volna anyut és egyedül nevelte volna tovább a gyereket. Mert egy babával még baj van, de egy öt-hat éves gyerek már menő, lehet vele játszani.

Szóval sokkal inkább egy normális férfi, akinek nem lehet gyereke.

2015. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha örökbe fogadni sem akarnál, akkor zavarna. Én hosszú távon családban gondolkodom, amibe a gyerek is beletartozik. Szeretnék anya lenni. Szeretnék jobb anya lenni, mint a közeli családomba tartozó anyák, akik egy rakás hibát felhalmoztak és az én generációm szívta meg legjobban ezt...
2015. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem van gyerekem, és már nem szeretnék többet.

Szóval engem nem zavarna.

2015. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ti mikor adnátok a nő tudtára, hogy nem lehet soha sem gyerek? Gondolom nem azonnal, hanem idővel, de mégis mennyivel?? 6 hónap, 1-2 év?

Az a baj az örökbefogadással is, hogy más gyermekét nem szeretném felnevelni. Igaz, unokahugom (3 éves lesz) mondhatni saját ként tudom kezelni, sokszor jobban figyelek rá mint az anyja..

Lehet, hogy rossz helyre írtam a kérdésemet, de itt reméltem csak normális, értelmes válaszokat. Még csak 18 éves vagyok, de emiatt a dolog miatt teljesen elment a kedvem mindentől, amikor ezt megtudtam, hogy szinte 0 az esélyem, hogy saját vérszerinti gyermekem legyen.

2015. dec. 14. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt jobb az elején közölni, mert ez egy nagyon fontos kérdés, és ha eltérően gondolkodtok valakivel erről, akkor vagy egyikőtök megalkuvásra kényszerül, vagy vége a kapcsolatnak.

Anyukám mesélte, hogy még friss diplomásként az akkori munkahelyén az egyik kolléganője meddő volt, és a férje vágyott gyerekre, de nem tudták megoldani, ezért elváltak, a férje elvett mást, akinek lehet gyereke.

Engem nagyon zavarna, ha csak akkor tudnám meg, mikor már mélyebb érzéseim vannak, mert megalkudni nem szeretnék, az elején viszont könnyebb továbblépni, és azt mondani, hogy bocs, de akkor inkább ne. Örökbefogadásra még vevő lennék, de ha az sem, akkor nem szívesen mondanék le az anyaságról. Pedig én az vagyok, aki nem görcsöl rá minden áron, de csak akkor tudnék lemondani a gyerek utáni vágyamról, ha társam nem akadna.

2015. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Én pl nem akarok saját gyereket. Még nem tudom, akarok-e gyereket, de sajátot semmiképp sem, mindenképpen adoptálnék, ha idősebb koromban mégis gyerek mellett döntenék.
2015. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!