Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart ezzel mondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart ezzel mondani a barátom? Lekövérezett?

Figyelt kérdés

Együtt zuhanyoztunk és ahogy levetkőztettük egymást, végignézett rajtam és azt mondta hogy "hmmm micsoda formák".

Ez mit jelent? Azt tudni kell hogy duci vagyok, talán nem tetszek neki? Felállt neki, de akkor hogy érthette ezt? :(


2015. dec. 14. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszettél neki.
2015. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Facepalm.
2015. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bókolni akart neked!

(és amúgy tényleg facepalm:D)

2015. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1,5 kg még hiányzik rólad, amit agynak hívnak. :D
2015. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj és ebbe miért kell belekötni...


Ne keress hülyeségeket a barátod szavaiban. Csak tetszel neki, eszébe sem jutott, hogy ebből te azt szednéd ki, hogy ő lekövérezett.

2015. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Légyszi-légyszi ne kombinálj!

Nem attól állt fel neki,mert megijedt.

2015. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valakik rendeztek egy versenyt "A Legidiótább Női Kérdés" kategóriájában, és ennek a megjelenését láthatjuk az elmúlt időszakban.
2015. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális! Nő vagyok, de komolyan mondom, hogy fárasztanak az ilyen ostoba emberek, akik minden, teljesen ártatlan dologba belemagyaráznak dolgokat! MEGDICSÉRT téged, hogy lehet ezt egyáltalán félre érteni vagy így felfújni?? -.- Istenem...
2015. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!