Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek ismerkedni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ismerkedni, mert félek, hogy jobbat találok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék barátokat szerezni, de nem merek fiúkkal ismerkedni, mert félek attól, hogy olyannal akadok össze, akivel jobban hasonlóak vagyunk, mint a barátommal: hogy több a közös érdeklődési kör stb.

Mert a barátomat szeretem és nem akarok senki mást, viszont elég sok dologban különbözünk.

Ez normális? Nem akarok dilemmát csinálni magamnak


2015. dec. 15. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedj fiúkkal. Meg van oldva. :D
2015. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért jó, hogy keretek közé szorítod magad? Szereted, igen. És ha ismerkedsz és találkozol valakivel, akivel nagyon jól megértitek egymást, és igazi társak lehetnétek?! De te ezt nem akarod, mert eldöntötted, hogy ragaszkodsz egy olyan kapcsolathoz, amiben már most nem vagy biztos. Ugyanis az írásod erről árulkodik.
2015. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De, pont az, hogy biztos vagyok és ezért semmi kockázatot nem akarok vállalni
2015. dec. 15. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát jó..te tudod.
2015. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha félsz ettől akkor ne tedd ilyen egyszerű! Pont ilyen volt az exem,szeretett ismerkedni (az h miért inkább hagyjuk) hiába mondtam h ez így nem lesz jó mert majd megtetszik más ,nem lehetett leállítani! és lásd.....
2015. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz ettől, akkor nem szereted a barátodat. Én örültem, ha sikerült olyan emberekkel összebarátkoznom, akikkel volt közös érdeklődési kör, mert velük lehetett arról beszélgetni. Ettől még nem akartam összejönni velük... :D
2015. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6# Aha , ő is ezt mondta! de ez elég lehet a szikrához! :(
2015. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még lehet ismerkedni srácokkal. Persze nem úgy, hogy teljesen random leszólítgatsz srácokat, de ha munkahelyen/hobbi/sport terén van a közeledben szimpatikus ember, akkor velük nyugodtan lehet tartani a kapcsolatot, persze ennek legyen egy határa, szabd ki hogy mi az ami belefér egy ilyenbe, mi az ami nem. Az se lenne rossz ötlet ha találnál valami értelmes párt, és négyen is tudnátok programot csinálni.

Amúgy meg, ez csak döntés kérdése. Ha nem akarsz mást a barátodnál, akkor nem akarsz mást. Lehet, hogy az életben az ember talál éppen a pillanat miatt egy olyan embert akibe bele tudna szeretni, de pont itt van a hangsúly a döntésen, hogy attól még te a barátod mellett tartasz ki. Nagyon nagyon kevés az esélye azért, hogy a 8 milliárd emberből pont a barátod a legjobb ember aki lehet hozzád. Meg ez változik kicsit az emberben, hogy mi kell neki. De ha te tudod, hogy őt akarod csak, akkor magadban ezt eldöntöd, és ha találkozol is mással aki jobb vagy jobbnak tűnik éppen, kb lesz@rod, mert neked attól még ugyanúgy a barátod kell.

2015. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az szép,ha már saját magadtól is félsz...
2015. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem lányokal beszélsz?ha vab barátod ,minek fiu barat?
2015. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!