Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Királyfi és béka esete?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Királyfi és béka esete?!

Figyelt kérdés

Az első kapcsolatom tavaly júniusban kezdődött egy nálam 5 évvel idősebb sráccal. A neten kezdtünk ismerkedni, aztán egy balatoni hét alkalmával elég közel kerültünk egymáshoz, testileg-lelkileg. Tavaly szeptemberig jártunk, nagyon megváltozott akkoriban, bunkó lett, én is idegesebb voltam, csak ritkán találkozunk, akkor is sokat veszekedtünk. Féltékenység is közrejátszott. Egy hónapig nem beszéltünk. Aztán megkeresett, újrakezdtük. Nekem is borzasztóan hiányzott. Sokat sírtam, képtelen voltam elfelejteni az illatát, csak azt akartam hogy mellettem legyen. Egy darabig minden oké volt, de aztán egy olyan hazugság lepleződött le, amit nem tudtam akkor elnézni neki. De amint nem láttam rendszeresen, megint hiányozni kezdett és én is neki. Megint újrakezdtük. Azt hiszem egy tipikus se veled se nélküled kapcsolat a miénk.

Most éppen nem vagyunk együtt. Volt egy időszak mikor csak barátság kicsi extrákkal volt köztünk. De mindig az a vége hogy nagyon összeveszünk, sokáig utáljuk egymást, aztán mindketten békülnénk.

Amit nem értek az a következő. Én csak 16 voltam mikor megismerkedtünk. Még szűz. Előtte nem is csókolóztam senkivel. Tehát összeállt egy teljesen tapasztalatlan, felénk, nem mellesleg duci lánnyal, aki még a gimit se fejezte be. Annam ellenére, hogy ő magas, sportos, nagyon jóképű. Minden ismerősöm szerint nagyon dögös srác, érthető hogy én miért vagyok oda érte. De visszafelé nagyon nem logikus. Egyszer sem volt köztünk szex. Tényleg sose. Mégis vissza-visszatér hozzám. Annyival gyönyörűbb barátnői voltak, igazi szupermodell alkatúak (némelyik ténylegesen modell volt). Nem értem mit láthat bennem amiért nem tud elengedni. Főleg ugye, hogy nem feküdtem le vele egyszer sem. Valakinek van ötlete?

18L 23F


2015. dec. 15. 22:58
 1/3 anonim válasza:

Talán többet lát benned mint egy darab húsban, amit dugni lehet.

Ragaszkodik hozzád valamiért...

Tudom, nehéz elhinni, de létezik ilyen is.

Én is voltam már úgy halálosan szerelmes egy lányba évekig, hogy nem volt köztünk szex, mégis mindenem odaadtam volna érte.

Ez is tipikus se veled-se nélküled kapcsolat volt.

Én se tudom mit láttam a lányban, de azelőtt se és azóta se ragaszkodtam úgy senkihez.


Igazából tanácsot nem tudok adni, de remélem az is valami, hogy érezhet irántad így is egy férfi : )

2015. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy teljes mozdulatlanságban fekvő gyönyörű cicababára vágyom...


Miért kötődik hozzád?

Mert nyilván jó ember vagy,nyilván jobb ember,mint az exei.

Nem mindenki végtelenül felszínes,de az is lehet,csak amolyan lelki szemetesládának használ a szakításai között.

Kérdés ki mennyire törődik a másikkal, és mennyire empatikus vele szemben.

Se veled, se nélküled.

Nem sok jót sejtet.

Mielőbb rendezni kellene valahogy a viszonyotokat,így vagy úgy , különben rámentek mindketten lelkileg.

Beszéljétek ki a problémáitokat, tisztázzátok, ki mit akar a másiktól.

Mi volt az a hazugság?

2015. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy miért csinálja ezt, arról nincs ötletem, rengeteg féle defektes ember van.

De, hogy te meg hagyd már a csudába - azt határozottan tanácsolom.

Leépülsz lassan...

Bunkó, te sírsz, de az illata az übereli ezeket..

"olyan hazugság lepleződött le, amit nem tudtam akkor elnézni neki" - most meg már el tudod? Hát ez gáz.


Nem volt szex köztetek, de "barátság extrákkal" igen ? XD - de ez lényegtelen, csak mutatja, milyen kis naív vagy.


A hazugság az hazugság - ha az volt pár hónapja, az marad most is. Ha neked belefér, akkor egyre gyakrabban kapod majd, még két év és azt is elnézed neki, ha édes hármast szervez.

Egy ötletem azért mégis támadt, elvan a gyönyörű nőivel, téged meg tarcsinak megtart.

2015. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!