Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűsök, nektek is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűsök, nektek is a béka feneke alatt van a libidótok?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve használok hüvelygyűrűt és egyre alacsonyabb a libidóm. Már szinte nem is kívánom a szexet csak ritkán. Bezzeg ha kiveszem az 1 hetes szünetre akkor egész nap szeretkeznék, csakhogy ugye akkor jön meg.

Nincs rá valami mód, hogy ezen változtassak? (Nem akarom abbahagyni a használatát..)

Előre is köszi a válaszokat!


2013. márc. 20. 09:50
1 2 3
 1/22 poiu ***** válasza:
Valójában 2 hétre is kiveheted.
2013. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ha ennyi ideje szedem akkor már 2 hét sem számítana ha kivenném. Viszont nem hiszem, hogy kockáztatnám a teherbeesést 20 évesen.
2013. márc. 20. 10:14
 3/22 Kuuken ***** válasza:
és ha a párod óvszert húzna? vagy fogamzásgátlót szednél addig?
2013. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez a mellékhatása a hormonális fogamzásgátlóknak. Irass fel mást.
2013. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 poiu ***** válasza:
Ha normális a menzi, akkor napra tudhatod, mikor vagy fogamzóképes.
2013. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint akkor a szervezeted így reagál a hormonokra. Az enyém is dettó. Szerintem válts valami másra, mert nuvaringgel én is kb heti 1x szexeltem mióta lecseréltem, minden nap, van hogy naponta többször is;)
2013. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
a tabletta is ugyanezt okozza.. libidó 0. tudom, mert használtam..
2013. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Váltani nem akarok, ugyanis ez nem megy át a májamon úgy mint a fogamzásgátló gyógyszerek. Óvszerre meg azért nem váltanék mert el nem engedném azt az érzést amikor semmi sincs köztünk:)

Viszont így sem jó, mert még ha kívánom is akkor sem nedvesedek be, és ez tényleg nem az ő hibája. Hát akkor ez úgy tűnik, hogy egy ördögi kör :(

2013. márc. 20. 11:26
 9/22 anonim ***** válasza:

"Óvszerre meg azért nem váltanék mert el nem engedném azt az érzést amikor semmi sincs köztünk:) "


Jah, az, hogy nem szexeltek, vgy amikor szexeltek is rossz, mert száraz vagy, az sokkal jobb...

Hát akkor ez van.

2013. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Van a tablettán és az óvszeren kívül más fogamzásgátló is! Elég érdekes döntést hozol ha maradsz ennél a módszernél a mellékhatások ellenére is, de te tudod..
2013. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!