Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktiv srácok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktiv srácok, ti mit gondoltok :/ mennyire lesz nehezebb dolga egy hát. Full paszivnak 20 éves szűzként, úgy, hogy fiús és nem lányos és nem kopasz, mint a béka? :$ :/

Figyelt kérdés
Plusz még azt, hogy megkkora az a távság ami bevállalható? :/

2015. okt. 30. 08:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek az is baj ha a macsó egyetemistákra bukom? :$ persze, naggyábol nekem mindenki tetszik aki olyan férfias macsó :$ de nem akarok egy sima egyszeri szexel megszabadulni tőle :/ és sokat olvastam, hogy tapasztaltal kell :/
2015. okt. 30. 08:26
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Bár passzív vagyok, de írok. Szerintem attól, hogy egy srác passzív, még nem kell lányosnak lennie, lehet fiús. Nekem is pl. elég szőrös a lábam, viszont vékony vagyok. Ja, és én is szűz vagyok. :) Vannak,a kik ezt kedvelik. :) 20/f
2015. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki talál vkit, ne parázz
2015. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok és passzív... szőrös mellkas, has, sportos test... Nem tartom problémának, azt ha valaki passzív létére nem nőként viselkedik... Szóval jó esélyekkel indulsz :D
2015. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szuper :D köszi a válaszokat :) rendesek vagytok ;) :D
2015. okt. 30. 13:33
 6/11 A kérdező kommentje:
2#-es válaszoló :D én is ugy vagyok, szőrös láb fittes test :D valahol az átlagos és a vékony között egy kis hasizommal ^^, xd
2015. okt. 30. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
#2-es vagyok! Akkor a sorstársam vagy. :D :P
2015. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2#-es :p szuper ^^, remélem neked is össze jön
2015. okt. 30. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan aktívok, hogy a férfias pasikra buknak pl én 20/F egy szerűen nem tudnék lányos külsejű viselkedésű pasival lefeküdni nem tehetek róla taszítanak, azért vagyok meleg mert a férfiakat szeretem ( szőrös, és legyen teste is):D
2015. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Meg fogod találni akit keresel :)

Vagyis nem vagy egy twink alkat.

Én abszolút az vagyok, nem túl magas, nagyon vékony, nőies, szőke, és még borotválom is a lábam. Imádok parfümöket használni, arckrémeket és nekem is konkrét elképzelésem volt a partneremet illetően.

Olyat kerestem mint én...

Nem jöttek be a latinok, a pocakosak, a szőrösek, a kopaszok, a nagyhangúak, inkább egy csöndesebb, kedves, nem túl magas, nem is alacsony, vékony, nőies kékszemű srácot kerestem.

Az első amit megnéztem hogy formás legyen a lába..nekem ez fontos volt.

És megtaláltam a főnyereményt!!

Te is meg fogod!

2015. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!