Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerhetném meg a lentebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetném meg a lentebb említett lányt?

Figyelt kérdés

Nemrég költözhettek ide a faluba.

Ma láttam harmadszorra 1 hónap alatt, mikor az egyik városban a buszra vártunk.

Szerintem néhány hete, hónapja költözhettek ide, de én egyetemre járok már, ezért csak hétvégente vagyok itthon, meg most vizsgaidőszakban.

Ma se mertem oda menni hozzá, pedig nagyon tetszik.

Mikor elősször láttam már akkor megtetszett.

Mivel szólíthatnám le? Hogyan kezdeményezhetnék beszélgetést?

Nem lenne nagyon tolakodó megkérdezni azt, hogy mióta lakik itt? Bemutatkozzak neki vagy csak úgy kezdjek el vele beszélgetni majd mikor elég bátorságot gyűjtöttem?

Lányok, hogy lenne nem annyira tolakodó ez a dolog?

Nem tudom én bejövök-e neki, de ez elötti alkalommal egymást néztük elég sokáig azért.


19F



2015. dec. 16. 15:26
 1/2 anonim válasza:

Ne legyél tutyimutyi kispofám, azt a lányok nem szeretik. Van akinek csak egy találkozást enged meg az élet ti meg mindjárt háromszor is.

Ha néztétek egymást az lányka nyelven annyit jelent: hellóka, megszólíthatnál!

Ha látod menj oda és kezd azzal hogy szia x vagyok, korábban még nem láttalak itt, most költöztetek ide? Óhh igen, dejó? Pedig már kezdtem félni én leszek egyre szenilisebb nem ismerem meg a falubelieket! blabla bla, Ez a legegyszerűbb, alap természetes kérdések, némi öniróniával. Ha ez nem jön be neki hagyd a csudába, nem neked való. 35/F

2015. dec. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mosolyogj rá, amikor rádnéz. Engedd mindig eléd a buszra. Ha viszonozza a mosolyod, mond neki hogy eddig még nem nagyon láttad, kérdezd meg hogy új-e itt, mutatkozz be. Próbálj meg vele beszélgetni. Én mindig azt várom hogy a fiú kezdeményezzen, az egyfajta löketet és önbizalmat ad. Ha sok a cucca, kérdezd meg, hogy segíts-e felvinni a buszra, stb. 15/L
2017. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!