Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig neked a leghaték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig neked a leghatékonyabb csajozós/pasizós módszer, amivel összejöttél valakivel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 22:29
 1/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Feladtam minden reményt. Bamm,egyből jött valaki.
2015. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen szöveg nincs! Ez egy folyamat! Látod hogy reagál a másik és improvizálsz vmit! Ez mindig helyzet függő! de azért biztos vannak alap ötletek ami jó ha van!

PL?

2015. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha valaki nem vonzó, tök mindegy, hogy mit mond. ha vonzó, akkor is.
2015. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na igen, ha jól nézel ki azért mindegy mit mondasz, ha nem akkor meg tök mindegy, nincs alap szöveg, helyzet adja. Nálam az volt, hogy szakítottam, padlón voltam, aztán jobban lettem, felálltam, de nem sikerültek a randik. Aztán feladtam, leszartam, nem is akartam csajozni, rögtön jött egy szerelem.
2015. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehúztam az ablakot az x5 ön
2015. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor lesz neked x5-öd amikor nekem (soha).
2015. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hatékonyság kvalitatív vagy kvantitatív kategória? Ha az előbbi, akkor pontosan miben áll? Ha az utóbbi, akkor snapchat.
2015. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!