Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik módszer/torna a leghaté...

Melyik módszer/torna a leghatékonyabb a comb és a fenék edzésére?

Figyelt kérdés
A futás, az itthoni torna vagy valamilyen más mozgás segitene a leghamarabb lefogyni a comb+fenék környékéről? Elakarom kezdeni az edzéseket,de nem tudom melyikbe kezdjek bele. Szerintetek melyik a leghatékonyabb.amivel a nyáron le tudnék fogyni?

2015. máj. 19. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudsz célzottan fogyni, nincs helyi zsírégetés. A fogyás pedig nagyrészt az étkezésen múlik, és kb mindegy, hogy milyen mozgásformát végzel mellette.


Szálkásító diéta kell neked, aerob tartományban kocogás heti 3x és ha van kedved sosem baj ha mellé még otthon is tornázol kicsit.


Comb és fenék edzésére pedig a guggolás súllyal a legjobb gyakolrat, ezekután kitörések, merevlábas felhúzás. De ettől nem fogsz fogyni onnan, csak leírtam mert a kérdésedben ezt is kérdezed.

2015. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kombináld a kettőt, mondjuk 2 futós nap és 3 tornázós. Az utóbbihoz tudom ajánlani Mary Helen Bowers edzésterveit fenékre és lábra, nagyon hatásosak voltak nekem :) sok sikert!
2015. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2015. máj. 21. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!