Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy párkapcsolat egy nagyon érzékeny/érzelmes nő és egy ennek ellentéte, racionálisan gondolkozó, kevéssé érzelmes férfi között?

Figyelt kérdés
(Tényleg a két végletre gondolok)
2015. dec. 17. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
bunkó pasi-"rendes" lány felállás?
2015. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a zárójelet nem olvastam volna el,azt válaszolnám,hogy alapból így vagyunk megteremtve......

Egyébként meg hát....tolerancia biztos kell,meg több veszekedés lenne,mint más kapcsolatokba......

2015. dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

(bár még mindig elég sokan gondolják úgy, hogy a teremtés óta ilyen párok biztosítják az emberiség fennmaradását...)

2015. dec. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg a párkapcsolatok nagy része ilyen. Van egy folyton romantikus filmeken csüngő, barátnőkkel érzelmeskedő, cukiságokra könnyen olvadó csaj, meg egy határozott, markáns, racionális életfelfogású, két lábbal a földön járó, szinte megtörhetetlen férfi. Mi ezzel most a gond?
2015. dec. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4,

Totál különböző, szinte áthidalhatatlan kommunikáció, gondolkodásmód, világszemlélet, érdeklődés. Nagyon eltérő és baromira kielégítetlen igények mindkét oldalon. Ez a gond. A régi időkben működött (úgy, ahogy), mert nagyon erős társadalmi nyomás tartotta egyben a párkapcsolatokat, házasságokat. Azóta megszűnőben a nyomás, következményei: rengeteg válás, az emberek sokkal hosszabb ideig keresik a hozzájuk illő párt, stb.


Nem rossz a különbözőség, de a végletesen eltérő személyiségek párkapcsolata elég távol van az optimálistól. Tegyük hozzá, a legtöbb ember nem végletesen racionális, vagy végletesen romantikus, hanem valahol a kettő között.

2015. dec. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nem hiszem,hogy működhet,mert az,aki érzelmes,elég sokat fog szenvedni.

Mert aki érzékeny,az minden dologgal szemben érzékeny,nem csak párkapcsolatban,ezért sokkal mélyebben,intenzívebben él meg mindent,mint egy átlagember.

2015. dec. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem hinném, nálunk legalábbis nem működött. Ideig-óráig igen, de én érintés-pajkosságpárti vagyok, ő kevésbé. Sohasem játszottunk (semmi társas, a strand, korizás is szigorúan nyugisan, semmi dobálás, verseny, stb.), ami nagyon megölte a kapcsolatunkat, pillanatok alatt ellaposodott. :(
2015. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szintén a nem pártján állok. Volt ilyen kapcsolatom, engem piszok gyorsan kikészített, hogy nem mutatta ki, hogy szeret, illetve, hogy bármilyen témáról volt is szó, nem volt képes érzelmek felől megközelíteni. Mindig gondolkodott, sosem érzett. Borzasztó volt kilépni belőle (habár ő szakított végül, mert a roppant racionalitásával kiokoskodta, hogy nekem ez lesz a jó). Egyébként én is hasonlóan felőröltem őt a lelkizéssel, hiszen tőle igen távol állt.


Szép dolog az "ellentétek vonzzák egymást", de hosszú távon nem való.

2015. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!