Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nektek fontos a zene az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nektek fontos a zene az életetekben, akkor olyan párt kerestek, aki hasonlóan értékeli, vagy nem szempont?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jellemző szempont.
2015. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze örülök, ha hasonló az ízlésünk, de nem szempont.
2015. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp előny, de nem írnék le senkit se azért, mert nem érdekli a zene.
2015. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. Örülnék, ha hasonló dolgokat szeretnénk, és nem szaladnánk ki a világból egymás ízlése miatt.
2015. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos, és igen ez is számít. Legyen azért sok közös pont, az persze nem baj ha vannak olyanok is amik nem tetszenek egymásnak
2015. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos, nem zenélek, nem értek nagyon hozzá. De azért tudom értékelni pl. ha zenész párom lenne tisztelném a tehetsége miatt.

Ha nekem fontos valami, akkor olyan párt keresek akinek szintén fontos, vagy legalább értékeli. Semmi esetre sem olyat, aki mondjuk lenézi, lebecsüli.

2015. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez fontos lehet DE attól függ te milyen vagy vagy a másik illető! De nem váló ok!
2015. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy hasonló legyen az ízlésünk ilyen téren is. Egyébként nem erőltettem rá sohasem az aktuális barátnőmre a zenéimet, inkább fülessel szeretek zenét hallgatni laptopon is, mint hangosan. Tiszteletben tartom más nyugalmát, csend iránti vágyát, de cserébe én is elvárom ezt. Ami persze nem jelenti azt, hogy ne lenne felvillanyozó néha egy közös, hangosabb zenehallgatás.
2015. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!