Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy átlagos nőként minden kapcsolati próbálkozásom tönkremegy?

Figyelt kérdés
Pl. Egy par randi után nem keres vagy a randiig sem jutunk el, pedig előtte neten beszéltünk. Mi lehet az oka?
2015. dec. 18. 20:47
 1/8 Fish1 ***** válasza:

Élőben egy ember mindig más, mint a neten. Ezek szerint nem jöttek be a másik fél számításai.

A helyedben rákérdeznék azoknál, akikkel randiztál, hogy mi az oka. Ők nyilván jobban tudják.

2015. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki az elmúlt hetekben vagy háromszor is megkérdezte már ugyanezt?
2015. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt mondom, amit a nők szoktak mondani


A, adj lentebb az elvárásaidból


B, rossz emberekkel ismerkedsz

2015. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem először kérdezem. Ők érdeklődnek iràntam és mégis ez van, ők is àtlagosak mint én.
2015. dec. 18. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg nagyon rossz emberekkel kezdesz,de komolyan.

Aki normális férfi,és komolyan is gondolja,az nem fog semmi ilyet csinálni,hanem foglalkozna veled...

24/F

2015. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andi80018 ***** válasza:
Vagy lehet, hogy több nővel randiznak majdnem egyszerre és pont nem téged választottak. Egyébként miért nem kérdezed meg valamelyiket, csak mondanak valamit rá... Most innen honnan szívjuk ki, ne is haragudj. Lehet unalmas vagy nekik, bármi előfordulhat.
2015. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:
Egy átlagos ember is "különlegeset" akar, aki megszínesíti az életét.
2015. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kinyomozzák előre a facebook profilodat és megnézik.(Azért mondom ,mert nekem is mondták többen,hogy láttak a facebookon).ÉS szerintem a külsőd nem tetszik z embereknek(facebookon és élőben is).
2015. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!