Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek sorban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek sorban milyen fontosak ezek egy lánynál ha kapcsolatot akartok? (Több lenn)

Figyelt kérdés

1. ész

2. humor

3. szép arc

4. jó alak

5. megnyerő személyiség

6. közös érdeklődés

7. jó szex

8. megértő, empatikus


2015. dec. 19. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Az baj ha szerintem mindegyik fontos?

Én nem tudnék kiemelni avagy sorba rakni ezek közül egyiket sem ,mert szerintem mindegyik kell egy jó működő kapcsolathoz fontosságtól független.

2015. dec. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez mind így. Ha ezek megvannak, felesleges a sorrend. Az összkép adja a sava-borsát.

Ha valamelyik hiányzik, akkor ott előbb-utóbb borul a bili, és csupa sz.@r lesz minden.

2015. dec. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor aki nem tudja sorba rakni, azok szerint kell még valami? ki lehet egészíteni!
2015. dec. 19. 02:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek mind basic skills kell, hogy legyen egy jó párkapcsolatban.
2015. dec. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet egészíteni igen. Bizalom és őszinteség. FONTOS!
2015. dec. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bizalom. nem kell mindig hívni amikor nem vagyok otthon! hülye lányok!
2015. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bizalom. nem kell mindig hívni amikor a másik barátnőmmel vagyok! hülye lányok!
2015. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akiknek pasiban tényleg ennyire fontos minden pasiban,kiváncsi vagyok,kívül-belül milyenek.
2015. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és mi van, ha nem szép az arca, de csinos ? vagy szép az arca, de meghizik 10-20 kilot (nem feltétlen gyerek miatt, sok egyetemista vagy sokat dolgozó nő is meghizik huszonévesen a sok ülőmunka miatt)
2015. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!