Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha szeretethiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha szeretethiányom van, de kapcsolatot meg nem akarok?

Figyelt kérdés

Épp egy csúnya szakításon vagyok túl. Magányos vagyok, szeretetéhes vagyok, de épp a szakítás miatt még közel se vagyok ahhoz, hogy új kapcsolatot kezdjek, egyelőre még ismerkedésre se tudok gondolni.

Mit lehet tenni ilyenkor?


2015. nov. 26. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedsz, eljárkálsz ezzel-azzal ide-oda.
2015. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmit, ha nincs barát aki hozzád közel állna.. Idővel jobb lesz, hidd el.
2015. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyàt szar lesz a karàcsony :(
2015. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van 3 kutyám :D
2015. nov. 26. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyógykúrás!
2015. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével.
2015. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Lány vagy fiú vagy?


Nekünk 4 kutyánk van. :D


Beszélgethetünk vagy beülhetünk valahova (pl. vízipipabár), ha gondolod. :)

2015. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is éppen most kerültem ilyen helyzetbe... szörnyen érzem magam főleg mert én még szeretem de talán lassan majd eljutok arra a pontra, hogy ismerkedjek. Nem tudnék senkire sem úgy nézni mint potenciális jelöltre, de talán ha kicsit "kinyílik" a világ nem érzem magam ennyire egyedül.
2015. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!