Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy akarmennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy akarmennyire k. urvasan oltozok neha, mindig azt mondjak ram, hogy aranyos vagyok?

Figyelt kérdés

Ki akartam probalni, hogy milyen lehet buliban olyan nonek lenni, akire ha raneznek a pasik, azt mondjak, hogy r.ibi. Felvettem egy tapados minit, piros magassarkut, piros blezert, piros ruzs... Megis akarkivel elkezdtem beszelgetni, mindenki azzal jott, hogy nagyon aranyos lany vagy, nem vagyok az a tipikus hulye liba...

Azt a benyomast akartam kelteni, miert nem ment?


2015. dec. 19. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mert meg akartak fektetni és bókolni akartak.

Mégse mondhatták azt, hogy "olyan könnyűvérű ribinek tűnsz, menjünk hátra a mosdóba!"

2015. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Mert a személyiséged nem egy hülye piccs é Örülj neki! Legalább nem szállnak rád az idióták.
2015. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Van az embereknek egy úgynevezett kisugárzása ami tükrözi részeben, hogy milyen ember lehet az adott illető. Hiába adsz egy tróger/buta emberre egy öltönyt attól még az marad aki volt.
2015. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
A ruhádon tudsz változtatni, de a kisugárzásodon nem. A ribizlik konszolidált öltözékben is ribizlik maradnak és a férfi ezt megérzi.
2015. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert tényleg egy aranyos lány vagy,ne akarj másnak látszani.:)
2015. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert pár mondatból azért kiderül, hogy egy lány mennyire ribi vagy mennyire értelmes.
2015. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is kipróbáltam, ráadásul munkahelyen, de elég vicces lehettem, ahogy magamtól is zavarba jöttem meg elpirultam.Ez van, minél kihívóbban próbálsz felöltözni, annál hülyébben érzed magad, ha nem vagy az a fajta...és ezt mások is észre veszik. 26N
2015. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!