Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek 2 ember közötti belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek 2 ember közötti belső mondjuk ien kommunikácioban?

Figyelt kérdés
Hisztek e abban hogy van e 2 ember között belső kommunikácio?
2009. okt. 10. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ezzel arra gondolsz hogy ugyanazt gondolják meg befejezik egymás mondatait stb? nos erre tök egyszerű magyarázat létezik, hogy ha két ember sok időt tölt együtt, mert nyilván ez csak olyanoknál fordul elő akik sülve-főve együtt vannak, akkor egyértelmű hogy ugyanazt gondolják sokmindenről mert egyrészt a másikra hatással vannak a kimondott gondolataik, másrészt nagyon jól ismerik egymást, harmadrészt pedig ami talán a legfontosabb ugyanazok a külső ingerek érik őket és csak arra reagálnak hasonlóképpen.
2009. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát többek között erre is gondoltam de pl hogy kérsz töle valamit(pl hogy ezt vagy azt hadja abba) igy belüröl és megkapod mert már nekem töbször is összejött.
2009. okt. 10. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

"ien"

"hadja"

"ember közötti belső mondjuk ien" - mi?


ezaz, evolúció.

2009. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem létezik, leginkább már az unokáikat babusgató nagyiknál és nagypapiknál, akiknél nem is megy csodaszámba mondjuk ennyi együtt töltött év után . Ennél jóval különlegesebb, ha olyanok kerülnek könnyedén ennyire egy hullámhosszra, akik nem is ismerték egymást előtte.
2009. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Ya én hiszek az ien kapcsiban. És hogy 2 ember közöt átalakul szerelembe abba is. Láwolom az ieneket. Yó ez a természet ugye. Mi isijenek woltunk.



(Remélem tudjátok, hogy ezt én sem gondolom komolyan)

2009. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nálam és a barátomnál sztem azért alakult ki a szerelem, mert rettentően hasonlóak vagyunk. Sokszor gondolunk ugyanazokra a dolgokra és tudjuk mi jár a másik fejében. :)
2009. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem van ilyen de nem a párommal hanem egy barátommal, (mindenféle szexuális kapcsolat nélkül...)
2009. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!