Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik sok értelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik sok értelmesnek tűnő nőnek "rosszfiú" típusú férfi?

Figyelt kérdés

Olyan nőkről van szó, akik kedvesek, sokan közülük visszahúzódóbbak és intelligensnek, értelmesnek tűnnek. Azt hinné az ember róluk, hogy normális értékrenddel rendelkeznek. De akkor miért vágynak "rosszfiúra"? Akinek van egy erős értékrendje, az lenne a logikus, ha nem jönne össze rossz emberrel, akármilyen vonzó is az illető.


1. (Hogy kicsit tisztázzuk, mit értek "rosszfiú" alatt. Például a "Felhők fölött 3 méterrel" című film, vagy "A szürke 50 árnyalata" férfi főszereplője. Egyikük sem valami jó ember, és akkor még enyhén fogalmaztam. Mégis rengeteg lány és nő, köztük néhány értelmesebbnek tűnő ismerősöm is nézi ezeket a filmeket, és álmodozik róla, hogy egyszer ő is egy ilyen férfival lesz párkapcsolatban.)


2. (Mielőtt letámadnátok: Tisztelet a kivételnek, és remélem, hogy egyszer találok olyan nőt is, aki szapioszexuális(már ha valóban létezik ilyen), és nem a vagányság, "rosszfiúság" hanem az értelem számít neki.)



2015. dec. 19. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
én a normálisabb kasztba tartozom de sokszor megkaptam hogy unalmas vagyok meg nyálas... nem tudom mi olyan izgalmas a nőknek ha megalázzák őket sőt meg is verik őket az aztán nagyon izgi. és ezt én is tapasztalom a környezetemben hogy rendes normális nőknek van bunkó párjuk
2015. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Titusztitusz ***** válasza:
49%
A kérdésedben már benne is van a válasz:"Értelmesnek tűnő"...Szóval NEM "értelmes"...Csak annak TŰNŐ...Nade ez esetben meg mit is akartál kérdezni???
2015. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
nem értem milyen alapon könyvelsz el valakit rossznak. Csak azért rossz mert ő kap sunát, te meg nem? Jah igen, te egy értelmes férfi vagy aki MEGÉRDEMLI. Csak áldozat vagy, semmi szereped a törénetben.
2015. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Missi_Key ***** válasza:
48%

majdnem lefejeltem az asztalt.


1. a szürke főszereplője a bdsm egy nagyon-gyenge vállfajának képviselője..hogy egy 10-es skálán menyire "rossz"?..kb: 1,5..max.

a felhők fölöttet nem láttam, de azt hiszem jobb is így.legalább nem kaptam röhögőgörcsöt :D


2.a szapioszexuálisok szeretik a szociopatákat, mivel azok általában inteligensebbek mint a neurotipikusak.


3. ...ha ezzel most okosnak akartál látszani akkor ülj le fiam és gyakorolj még egy-két év(khmtized)et..

2015. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Sok nő számára szexuálisan vonzóbbak az ún. rosszfiúk, de férjnek nem ilyet szeretnének.
2015. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#2: Addig tűnnek értelmesnek, amíg meg nem tudom, hogy a "rosszfiúkhoz" vonzódnak.


#3: Hol írtam én olyat, hogy az összes férfi, aki népszerű a nők körében, rossz ember? Konkrétan ezt Sehol, mert nem is gondolom így. Van olyan ismerősöm, akit jó embernek tartok, és népszerű a nők körében. De sajnos olyan ismerősöm is van, aki undorító pszichopata féreg, mégis a kedves lányok közül is van akinek bejön. Na ez az, amit nem értek!


#4: Van olyan is, hogy egyáltalán nem intelligens, emberileg is 0 valaki, mégis sokaknak bejön. Ezt mivel magyarázod?

Te teljesen normálisnak tartod, ha valaki szociopatákkal akar összejönni? Nem gond számodra, hogy egy szociopata gyakorlatilag erkölcsi fogyatékos?

Amúgy a szapioszexuálisok között biztos van, aki intelligencia mellett (nem helyett) bizonyos emberséget is elvár a másiktól.

2015. dec. 19. 22:27
 7/22 anonim ***** válasza:
Kinek mi a zsánere.Én mindig szerettem például az értelmes,talpraesett,vagány pasikat,akik motoroznak is,azok meg külön vonzanak.Nem tudom,miért,de volt pár ilyen,akinek az ágyában kötöttem ki.Bár azóta egyikhez sincs közöm.Talán mert vonzó a rosszfiús sárm,csak tuti nem egy ilyen fog oltárhoz vezetni,ha fog.Ez van,srácok!
2015. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert erős (pozitív és negatív) érzelmeket vált ki belőlük egy ilyen férfi, ami a nők számára különösen izgató.


Férfiként kb. ellennénk életünk végéig pár egyszerűbb érzelemmel (boldogság, kielégültség :D, néha egy kis izgalom stb.), a nők viszont általánosságban másképpen "működnek", ők az érzelmek szélesebb skáláját szeretik megélni és nem csak a pozitívakat (pl. szomorú romantikus filmek).

2015. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiként kb. ellennénk életünk végéig pár egyszerűbb érzelemmel (boldogság, kielégültség :D, néha egy kis izgalom stb.)"

,


te lehet. más nevében nem mond!

2015. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Miért, te szeretsz pl. sírni romantikus filmeken a haverjaiddal együtt? :D Amúgy ha igen, az tök jó, mert szabadon megéled az érzelmeidet, de nem ez az általános.
2015. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!