Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik sok értelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik sok értelmesnek tűnő nőnek "rosszfiú" típusú férfi?

Figyelt kérdés

Olyan nőkről van szó, akik kedvesek, sokan közülük visszahúzódóbbak és intelligensnek, értelmesnek tűnnek. Azt hinné az ember róluk, hogy normális értékrenddel rendelkeznek. De akkor miért vágynak "rosszfiúra"? Akinek van egy erős értékrendje, az lenne a logikus, ha nem jönne össze rossz emberrel, akármilyen vonzó is az illető.


1. (Hogy kicsit tisztázzuk, mit értek "rosszfiú" alatt. Például a "Felhők fölött 3 méterrel" című film, vagy "A szürke 50 árnyalata" férfi főszereplője. Egyikük sem valami jó ember, és akkor még enyhén fogalmaztam. Mégis rengeteg lány és nő, köztük néhány értelmesebbnek tűnő ismerősöm is nézi ezeket a filmeket, és álmodozik róla, hogy egyszer ő is egy ilyen férfival lesz párkapcsolatban.)


2. (Mielőtt letámadnátok: Tisztelet a kivételnek, és remélem, hogy egyszer találok olyan nőt is, aki szapioszexuális(már ha valóban létezik ilyen), és nem a vagányság, "rosszfiúság" hanem az értelem számít neki.)



2015. dec. 19. 20:18
1 2 3
 21/22 Missi_Key ***** válasza:

kérdező..mint mondtam teszt..egy teszten a pszichopata érdeke hogy ne derüljön ki róla h pszichopata, nem fogja azt válaszolni hogy csak állna és nézné a vérfürdőt.

mellesleg sok "hős" is pszichopata jellem. olvass utána..


18-as.

sima inteligencia van. hogy felismered-e az érzelmeket, illetve ki tudod e számolni hogy egy adott érzelem milyen reakciókat vált ki , az sima inteligencia, és hidd el egy pszichopata igen jól tud ezekkel számolni. csak nem érzi át.

a műveltség meg honnan oldalazott be?

mozartnak mi köze ahhoz hogy érdekel e valakit ha más szenved..lol..azért aranyos a kommented.

2015. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Missi_Key ***** válasza:
amúgy örülök hogy találtál valami érdekeset, én a csatornát meg se néztem.. a tesztet kerestem mindenhol..de lehet hogy már ki is vonták ezt..volt már vagy 5-6 éve hogy erről olvastam :D
2015. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!