Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Összejöjjek azzal a fiúval?

Figyelt kérdés
Sajnos elég régóta szerelmes voltam egy fiúba,aki ezt nem viszonozta..voltak köztünk dolgok,kavartunk elég sokáig,de csak kihasznált és folyton megbántott.. buta voltam és hagytam,de most "kinyílt" a szemem és túl akarok rajta lenni.. megszakítottam vele mindenféle kapcsolatot..rossz így,de tudom,hogy jobb lesz nekem,mert nála úgysem lenne soha esélyem.. Viszont mostanában nagyon rossz egyedül,és az,hogy soha sem volt még barátom.. tavaly alakulgatott egy fiúval,de én csak barátként tekintettem rá,amíg ő szeretett,mostanra eltávolodtunk egymástól és nem beszélünk. Volt még egy srác,akinek régen tetszettem és randira is hívott,de visszautasítottam,mert szerelmes voltam. Viszont most rájöttem,hogy a szerelem elvakított és elszalasztottam egy csomó lehetőséget. Sokat járok bulizni,kedves,barátkozó típusú lány vagyok és sokan dícsérnek,hogy csinos vagyok,nincsenek nagy elvárásaim csak,hogy megbecsüljenek és normálisak legyenek velem. A Kérdésem az lenne,hogy megpróbáljam a dolgot azzal a fiúval,aki régebben randira hívott? Mostanában is jóban vagyunk,csak nemtudom,hogy amióta visszautasítottam,akar-e még tőlem valamit.. ráadásul össze vagyok zavarodva,mert régen nem fordult meg a fejemben,hogy vele..de most túl akarok lépni a másik fiún és félek,hogy ez miatt van-e.. Mit csináljak,hogy ismerkedjek más fiúkkal? Rossz,hogy már minden barátnőmnek van valaki,mindenki párban jár,nekem meg nincs senkim. Tanácsok esetleg? 19/L
2015. dec. 19. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
hagyd, találsz jobbat
2015. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azért ne gyere össze valakivel,hogy felejts!Úgysem fog menni addig,amíg magadban nem sikerül lezárnod a múltat.Neked most szerintem az segítene,ha kicsit buliznál,élnél,és majd ha jön olyan,aki láttán megdobban a szíved,akkor gondolkodj pasizáson!Most még korai lenne ez neked,azt sem tudod,kivel hányadán állsz.Légy kicsit egyedül.
2015. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hova jársz bulizni?
2015. dec. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!