Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Lehetetlen hogy összejöj...

Fiúk! Lehetetlen hogy összejöjjek ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
Még elég kevésszer találkoztunk de mikor együtt vagyunk mindig jókat lehet vele hülyülni és meg tudok vele beszélni bármit.....A baj csak az hogy az exem barátja és nem veszi észre hogy mit érzek iránta. Szándékosan nem reagál erre vagy tényleg nem veszi észre?

2013. nov. 7. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megbeszélnéd vele?
2013. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetetlen.
2013. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetetlen nincs, csak olyan emberek, akik elhiszik, hogy valami lehetetlen.

Egyébként, szerintem ezt itt hiába is teszed fel. Szerintem nem látunk senki fejébe - tisztelet a kivételnek, az OKJ-s gondolatolvasó hozzászólóknak - így ez egy olyan dolog, amire csak az illető képes választ adni.

2013. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán neki fontosabb a barátság mint egy csaj, és ez jól is van így. Már viszonozta volna a közelítésed és nem lenne közömbös ha érdekelnéd, gondolom.
2013. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vagy nagyon tiszteli az exed, vagy totál közömbös vagy neki nőként. Ez a kettő lehetséges.
2013. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem és volt anno egy fél évig tartó "kalandom" a legjobb barátommal, pedig mind a ketten teljesen heterok vagyunk, csak beindult köztünk a kémia.


Talán a túlzott empátia amit éreztünk egymás iránt, mivel akkor 14 évesek voltunk, és a mi generációnkban még lehetetlen volt becsajozni, ha nem voltál 3-4 évvel idősebb legalább a csajnál.

2013. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar kicseszni az exeddel, ha haverok.
2013. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#2 :DDD


Már közeledett felém és egyre többet vagyunk úgy együtt de az exem nem tud róla. Én nem tudom mit kéne csinálnom rájuk hagyom a dolgot. Szerintetek csak nem akar választani vagy nem gondolja komolyan velem?

2014. jan. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!