Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Palvin Barbi szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palvin Barbi szerintetek is Istennő?

Figyelt kérdés

Szép, sikeres, intelligens, gazdag, és tud főzni (ezt olvastam, sőt valami játék nyertesének főzött is).

Kell ennél több?

Tudom majd jönnek a "nem is szép" kommentek, de szerintem minden férfi örülne egy ilyen nőnek. Nem hinném lenne aki elutasítaná.


2015. dec. 20. 19:37
1 2 3
 11/22 MolotovPunk ***** válasza:
68%
Nekem sem jön be.Nem nagy szám.
2015. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Rákerestem, mivel nem követem a celeb híreket. Női szemmel nézve szép. Ettől függetlenül megnézném smink nélkül. Másról nem tudok nyilatkozni mivel nem ismerem. Azt hogy intelligens nem tudom honnan szeded a főzés meg alap, nem tudom miért kell hasraesni tőle.

Kicsit túlzásba viszed nem?

2015. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ja, egy istennő...aztán mégis "mire jó" mit tudnál kezdeni vele? topmodell, nem azt az életet éli, mint egy átlagember - mint ahogy már mondták, mindig utazik
2015. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
4%
Mi a szarért kell ezt a muskátlit ennyire hájpolni? Nekem irtóra nem jön be ez az óvodás kislány-képű sminkelt rettenet. Vakolat nélkül úgy néz ki, mint egy narkós.
2015. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy így kívülről annyira tökéletesnek tűnik, de nekem sem kellene.

Egyrészt, nem passzolnék sem hozzá sem az életviteléhez, továbbá nincs olyan ember aki ne válna beképzelté ilyen sikerek után.

2015. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
En multkor megdughattam volna, felallt, de epp nem volt ott
2015. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
hát legközelebb beszéld le vele is a légyottot :D
2015. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát, hogy őszinte legyek több "átlagos", de az én szempontom szerint "szebbet" tudnék.


Persze nem csúfság, de ízlések és pofonok.

2015. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#17: elment így is, csak nem tudom, h hova. :)


btw ki a tökömet érdekelnek a hírességek, egy sima falusi csaj kell nekem, nem egy ilyen szarvasgombás rizottót kérnék, libamájpástétommal csajszi, akinek menet közben letörik a körme, és sírva fakad ez miatt. Bár lehet, h nem ilyen csaj P.B se. :DDD

2015. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"és tud főzni"


Ez érdekes, mert enni biztos nem szokott. :D

2015. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!