Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Palvin Barbi szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palvin Barbi szerintetek is Istennő?

Figyelt kérdés

Szép, sikeres, intelligens, gazdag, és tud főzni (ezt olvastam, sőt valami játék nyertesének főzött is).

Kell ennél több?

Tudom majd jönnek a "nem is szép" kommentek, de szerintem minden férfi örülne egy ilyen nőnek. Nem hinném lenne aki elutasítaná.


2015. dec. 20. 19:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minden férfi örülne egy ilyen nőnek... Ne beszélj hü.lyeségeket! Szerintem meg még csaknem is szép. Na, persze az...de nekem átlag. Tucat. És nem az én ízlésem. Tehát rá sem néznék, észre sem venném őt a többi nő mellett...mert pont olyan tucat, mint a legtöbb. Ráadásul nem ismerem, te sem és senki sem a szűkebb környezetén kívül. Azt írják róla, hogy tud főzni? Ha-ha. Vagy nem. Lehet, hogy egy beképzelt, idióta pi.csa. Szóval, köszi, de nem. Engem biztosan nem érdekel. És biztosan nem istennő számomra. 31/F
2015. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
PALVIN BARBI NEM ISTENNO, JENEI BARBI AZ ISTENNO #BARBIFAN ❤
2016. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!