Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy férfiak válaszolnak a nőknek feltett kérdésekre?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdés van, ami úgy kezdődik, hogy "nők/lányok!". Ennek ellenére az első válasz nem tőlük jön, sőt néha a férfiak válaszolnak többen rá.

Ilyenkor én csak meglepetten pislogok, hogy jól van, már eldöntötték helyettem ezt is (bár én nem ezt mondtam volna). Vajon hány férfi küzd nemi identitászavarral ezen az oldalon?



2015. dec. 20. 21:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Engem is zavar! Mert minden ártatlan kérdés alá is odaböfögik a témához egyáltalán nem kapcsolódó válaszaikat... De hát egészségükre, sajnos itt kb nulla ellenőrzés van. Úgy örülnék, ha lenne olyan funkció, amiben ha letiltok egy embert , annak sehol nem látnám a válaszait. Szerintem 10-15 tiltás után csak normális válaszokat látnék.
2015. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Amúgy engem valamiért jobban kezdett zavarni, hogy mindegy milyen kérdésre mindegy milyen választ adok, néhány másodperc múlva 0%-on áll a válaszom.

Talán ennyire szúrom a szemét egyes embereknek itt a válaszaimmal, hogy reflexből nyomja a mínuszt? o.O

2015. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
#11 Mindenkinek lehetnek és vannak is értékes gondolatai, szóval nagyon sok értékes válaszról maradnál le, ellenben megmaradnának azok a válaszok amikkel általában eleve egyetértesz, vagy már tudtál. :)
2015. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én nem a velem nem egyetértő személyek tiltását szeretném letiltatni természetesen, hanem a trollokét! Akik teleanyázzák az oldalt.

Egyébként átérzem a problémát a leszavazással. Az előző válaszomban a véleményemet írtam le, vagyis ha lányok válaszát kérném egy kérdésben, akkor azokat is szeretném olvasni. Nem értem, miért nem hasznos válasz.

2015. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 jelenleg nem tudod letiltani a személyeket, így nem kell letiltanod a tiltásukat.
2015. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyébként te is, és mindenki más is tisztában van vele hogy ebben a kategóriában nem a hasznosságit lehet mérni a kezekkel. Az egy lájk gomb. :)
2015. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ugyan mi olyan kérdésed lehet (ami kérdés! és nem kérdésnek álcázott társkeresés ugyebár!) amire valaki tuti nem adhat értelmes és hasznos választ, és előre el tudtad dönteni hogy úgyse ért hozzá, -- csak azért, mert az illető férfi?
2015. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
... de félreértés ne essék: a TROLLOK engem is zavarnak. Ha nő, ha férfi.
2015. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A tényleg megkeseredett trollokat leszámítva, nem zavar. Általában sokkal reálisabb és őszintébb dolgokat írnak. Fogalmam sincs miért, de ha végignézed a női válaszolók többségét (Tisztelet a kivételnek, de nekik nagyon!), álszent válaszok érkeznek, amiben a nők valami szentnek próbálnák beállítani magukat.

Amiket felsoroltál, hogy a legtöbb válaszuk miből áll, azok bizony pont a valóságot tükrözik. Ha végigveszed őket és keresel hozzájuk kapcsolódó kérdést, teljesen irreális válaszokat fogsz kapni.

Nem vagyok megkeseredett, hosszú és komoly kapcsolatom is volt már, nem is egy. Ettől függetlenül, ha azt látom, hogy a nálam sokkal normálisabb és kedvesebb ismerőseim nem kellenek a csajoknak, nekem pedig könnyebben összejön, akkor nem igazán mondhatom azt, hogy a nőknek a legnormálisabb pasik kellenek.

Amikor kiválasztom mondjuk a legszebb 20 lány ismerősöm és 15-ről tudom, hogy nem egyszer csinálta már pénzért, akkor mit mondjak?

Amikor azt látom, hogy az alfahím haverjaim teljesen lekezelően több nőt szednek fel, mint a kedves haverjaim, akkor mit mondjak?

Amikor a lány barátaim sorban jönnek oda sírva, hogy a pasijuk megcsalta, felpofozta, kirakta őket az utcán a kocsiból, de nekik ő kell, akkor mit mondjak?


Nyugodtan lelehet pontozni az ilyen jellegű válaszokat és fellehet címkézni az ilyen jellegű válaszolókat. Meg el is lehet gondolkozni, hogy mégis miért ezeket a válaszokat írják? Nem szoktam hozzászólni a nőknek szóló kérdésekhez, de a férfiaktól jövő válaszok nagy részével egyet tudok érteni.

A reális önkép pedig, manapság ritka, mint a fehér holló.

2015. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Titusztitusz ***** válasza:
Na...Azért várjunk már egy kicsit...Kérdező...Ne feledd el, hogy EZ ITT egy VIRTUÁLIS VILÁG...És NEM TUDHATOD AZT, hogy ki itt a férfi, és ki itt a nő...AZ hogy most valaki AZT ÁLLÍTJA MAGÁROL, hogy férfi, avagy fordítva, még egyálltalán nem jelenti azt, hogy az a VALÓSÁGBAN is így van...Mondjuk ÉN az vagyok akinek mondom magamat, viszont SZEMÉLYESEN IS ISMEREK olyan illetőket, akik ide járnak fel erre a portálra pl. és nőként férfinak adják ki magukat, és férfiként nőnek...Ha nem mutatták volna meg azt a nicket amin írnak ide, hát...Életemben eszembe nem jutott volna az, hogy az az illető aki itt mint "férfi" szólt hozzá dolgokhoz, az valójában NŐ...És fordítva...Szóval egyálltalán nem biztos az, hogy aki "női témákhoz" férfiként szól hozzá, az valóban férfi...Lehet hogy csak egy PILLANATRA megfeledkezett az illető magárol, vagy szándékosan provokál...
2015. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!