Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a párom szüleit?

Figyelt kérdés
A helyzet pofon egyszerű együtt szeretnénk aludni a barátnőmmel ő 18 én 19.(életkorok miatt ez a kategória) Ez mind szép és jó ha nem lemne megfűszerezve a dolog egy erősen vallásos és irracionálisan konzervatív anyukával, aki azt sem szereti ha nem náluk hanem nálam vagyunk. Már egy éve járok a barátnőmmel ez idő alatt kb minden hónapban felvetődött az együtt alvás kb a 4. hónaptól kezdve erős propaganda folyik ez ügyben. Első elutasítás még elment viszont ez már szerintem beteges mind a ketten kvázi fenőttek vagyunk. Ellenszegülni nem akarunk mert annak a barátőm otthoni (amúgy nem túl fényes) kapcsolatai innák meg a levét. Lassan egy éve járunk ez idő alatt 3 éjszakát sikerült együtt aludni egy közös nyaralás alkalmával. Az én szüleim támogatnák az ötletet, sőt ők maguk hozakodtak vele elő én ezt kínosnak érzem. Olvasva a kérdéseket 14-15 éves gyerkőcök megtehetik amit mi nem szerintem ez bosszantó. A párommal már szeretkeztünk amiről tud az anyukája (innentől ez nem lehet probléma, legalábbis szerintem). Nincs ötletünk mit kellene kezdeni hiszen a válasz kb gondolkodás nélküli nem. Hogyan lehet az ilyen embert rávenni valamire? A barátnőm már beteg szinte emiatt hiszen vágyik rá de nem akar rontani a helyzetén. Mit kellene nekem tennem amivel jobb belátásra bírom a kedves anyósjelöltet?

2015. dec. 20. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"irracionálisan konzervatív"


A világnézetnek és a racionalitás két különböző dolog. Szerinte biztos te vagy irracionálisan liberális... És nem, nem azt mondom, hogy nem értek egyet veled, csak azt, hogy ahány ember, annyi látásmód.

2015. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Tehát legálisan akarjátok az együttléteket folytatni?

Rávenni sehogy nem fogod tudni, ők ilyenek maradnak, amíg a lányuk ott lakik, addig az lesz, amit ők akarnak. Kellene tudni, hogy miért ellenzik, ha már tudnak róla, hogy megtörtént, sőt már nyaraltatok is együtt. Másik meg az, hogy a lány otthoni kapcsolata nem jó, gondolom, amiatt, hogy ő nem úgy gondolkodik, mint a szülők. El kell költöznie.

2015. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem barátnőd álljon a sarkára, és mondja meg a szülőknek, hogy szex vokt, innentől hülyeség ez a túlféltés.

Üljenek le és beszéljék meg. Ha ez sem használ, akkor fogja magát, közli, hogy hozzád ment, majd másnap reggel jön. Nehogymár a hülye vallási baromság miatt legyen konfliktus a párkapcsolatotokban. Felnőttek vagytok. Ne kérjen, közöljön.

Nem konfliktusmentes megoldás, viszont én már 16 évesen együtt aludtam barátommal 3 hónap járás után. Első kapcsolat mindkettőnknek, már 2,5 éve tart. Én csak mondtam anyának, hogy barátom szülei megengedik az ottalvást, mehetek-e. Kicsit könyörögni kellett, de pár nap alatt belementek a szüleim. Azóta rendszeresen hetente együtt alszunk 1-2 alkalommal (többnyire hétvégén), egyszer náluk, egyszer nálunk. Bár a szülők nem csinálnak ebből nagy ügyet, mert szerencsére egyik szülő sem ilyen vallási bolond.

19L

2015. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. Ha anyuka köti az ebet a karóhoz jobb nem vitatkozni vele mert rámehet a kapcsolat. Pihengessetek együtt mikor nincsenek otthon vagy ha nálatok vagytok és kész.
2015. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valószínűleg nem bízik meg benned az anyukája.
2015. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A liberális életfelfogás távol áll tőlem viszont szerintem az eléggé földhözragadt felfogás, hogy lassan egy év után is féltik a lányukat egy olyan embertől akit hetente legalább 2-4 szer látnak (most szünetben heti 5-7szer is ) bár a párom úgy gondolja inkább nálam karácsonyozik de aludni nem is akkor akarunk együtt hanem az 1 éves évfordulónkon...
2015. dec. 20. 23:57
 7/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is a szeretkezés miatt akarjuk hanem ez egy olyan lépcsőfok ami már régóta előttünk lebeg. A kapcsolatunk építése szempontból lenne fontos, az egy másik dolog hogy szoktunk délelni együtt de az nem válthat ki egy közös éjszakai alvást annak külön varázsa van. Azt hozzá teszem hogy egy településen élünk (első kérdést ezen indokból szavazta le) viszont ahányszor felmerült a kérdés azóta egyik sem lett megindokolva.
2015. dec. 21. 00:09
 8/12 Fish1 ***** válasza:
100%
Elsősorban a barátnődnek kellene beszélnie az anyjával. Ha állandóan kerüli a konfliktust és nem nyitja ki a száját, nem áll ki magáért, akkor 30éves korában is így fog viselkedni az anyja vele, mert következmények nélkül megteheti.
2015. dec. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte dettó ugyanez megy, egy településen élünk kb. 10 percre egymástól,annyi különbséggel, hogy nekem apám, és nem vallás bolond csak fenetudja...én 18 éves vagyok, a barátom 25. 13 hónapja együtt vagyunk, először mi is egy "nyaraláson" aludtunk együtt. Igaz nagynénémmel voltunk. Aztán akkor mikor nyáron elutaztak évfordulójukra.3 napot. Azóta a barátom beszélt a szüleimmel (anyu megengedné, már rég óta, csak mindig ez a szöveg hogy "kérdezd meg apádat") és apám rá is bólintott, hogy nem vagyunk gyerekek, meg ő se, persze megengedi. De amikor megkérdeztem kb leüvöltötte a fejem... úgyhogy ja, én is megrekedtem.
2015. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Anyukám is ilyen fura volt kb 21 éves koromig. Nem vagyok rá büszke, de emiatt zseniálisan tudok hazudni, és mindig előadtam egy mesét, amit szívesen hallott. Közben olyan éjszakai kilógásaim voltak, hogy belegondolni is rossz. Én mindig elértem, amit akartam, nem érdekelt hogyan. Ha az ész érv nem segít, akkor hazudjon... Sajnálom, de vannak emberek, akik egész egyszerűen nem alkalmasak az igazságra, velük fölösleges tárgyalni szenvedélyes és vitathatatlan érvekkel, mert akkor jön a dacból csak azért se reakció...
2015. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!