Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a párom szüleit?

Figyelt kérdés
A helyzet pofon egyszerű együtt szeretnénk aludni a barátnőmmel ő 18 én 19.(életkorok miatt ez a kategória) Ez mind szép és jó ha nem lemne megfűszerezve a dolog egy erősen vallásos és irracionálisan konzervatív anyukával, aki azt sem szereti ha nem náluk hanem nálam vagyunk. Már egy éve járok a barátnőmmel ez idő alatt kb minden hónapban felvetődött az együtt alvás kb a 4. hónaptól kezdve erős propaganda folyik ez ügyben. Első elutasítás még elment viszont ez már szerintem beteges mind a ketten kvázi fenőttek vagyunk. Ellenszegülni nem akarunk mert annak a barátőm otthoni (amúgy nem túl fényes) kapcsolatai innák meg a levét. Lassan egy éve járunk ez idő alatt 3 éjszakát sikerült együtt aludni egy közös nyaralás alkalmával. Az én szüleim támogatnák az ötletet, sőt ők maguk hozakodtak vele elő én ezt kínosnak érzem. Olvasva a kérdéseket 14-15 éves gyerkőcök megtehetik amit mi nem szerintem ez bosszantó. A párommal már szeretkeztünk amiről tud az anyukája (innentől ez nem lehet probléma, legalábbis szerintem). Nincs ötletünk mit kellene kezdeni hiszen a válasz kb gondolkodás nélküli nem. Hogyan lehet az ilyen embert rávenni valamire? A barátnőm már beteg szinte emiatt hiszen vágyik rá de nem akar rontani a helyzetén. Mit kellene nekem tennem amivel jobb belátásra bírom a kedves anyósjelöltet?

2015. dec. 20. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Anyukám katolikus hittantanár, a testvérem tartotta a tisztaságát a házasságig, de anyukám nem elvakult, nekem azt mondta, hogy nem tilt semmit, mert idézem: "dugni nem csak éjszaka lehet" - ő azt vallotta, hogy ezt én döntsem el, ha ígyis-úgysi csinálni akarom, akkor megoldom egy kocsi hátsó ülésén, vagy nappal valahol, csak sokkal kevésbé biztonságos és normális környezetben.

Ha a probléma a világnézeti különbség, akkor semmit nem tehetsz, az egyetlen, ami maradt, a napközbeni együttlétek és az, hogy elkerüljön otthonról. Amíg otthon lakik, nem lesz esélyetek. Remélhetőleg kollégista lesz, vagy albérletbe költözik, akkor megoldódnak a dolgok, de addig biztosan nem.

2015. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Eléggé összekaptak amit én nem szeretnék mert kivel ha nem a saját anyjával legyen jóban az ember, két napi nemszólok a másikhoz után vala melyest enyhült a feszültség. De a párom nem hagyja annyiban a dolgot, őt is engem is érdekel a miért így most nem a kéréssel fordul hozzá hanem szimplán annyival "Miért?", így talán kiderül hogy vallási vagy normai -e a probléma, jobb híján most ha kiderül a miért megpróbáljuk kiküszöbölni és később visszatérünk a dologra. Igazából mást kb nem is tehetünk egy jó ideig így marad a tűrés és a lopott pillanatok, percek órák ...
2015. dec. 28. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!