Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos pár milyen korig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pár milyen korig él szexuális életet?

Figyelt kérdés

Kérlek, normális válaszokat írjatok. Tényleg érdekelne, hogy általánosságban az emberek meddig élnek aktív szexuális életet. A szüleimről és még sok más 50-60 évesről tudom, hogy ők biztosan. A 70 éves nagyszüleim biztosan nem. De akkor jól sejtem, hogy úgy 60 körül szűnik ez meg vagy csak akiket én ismerek, azok húzzák sokáig? mert nekem a 60 már elég idősnek tűnik egy aktív nemi élethez, bár lehet csak én látom így.

Még egyszer írom, átlagról beszélek, az érdekelne. Kivételek nyilván vannak, akik 80 évesen is vígan szexelnek, meg akiknek már 40 évesen vége.


2015. dec. 21. 12:11
 1/2 anonim válasza:
exemnek a nagyija közel van a 90hez és él még szexuális életet..szeritnem ez nagyon megoszló
2015. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oh olyan vicces ez, 50-60 évesen nem olyan öreg még az ember mint hiszik, ha azt nézed egy 20 évesnek a 40 éves is öreg..

Amúgy 60-ra tippelnék én is mert néhány ötvenesről tudom hogy aktív, plusz egyetlen hatvanas is, de hetvenes aktív életűt nem ismerek.

2015. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!