Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek gyerekesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek gyerekesen a férfiak?

Figyelt kérdés
Több ilyen párom is volt, akik szellemileg kb. 10 éves szinten voltak. Nem tudtak semmit komolyan venni, se tervezni, lusták voltak, azt hitték én vagyok az anyjuk stb... miért van ez a 30-40 fölötti korosztályban? Tisztelet a kivételnek!
2015. dec. 21. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Miért ilyen pénzéhesek a mai nők? Általánosítás? - Naná!
2015. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legtöbb férfi alapvetően gyerek marad, vagy gyerek szeretne maradni egész életében. És ha te úgy viselkedsz mint az anyjuk, akkor meg is teremted ehhez a lehetőséget számukra...
2015. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is hulye vagyok, ki se nezik belolem h 25 feletti diplomas vagyok, de nem leszek komoly, ha nem muszaj, termeszetesen lehet komolyan is beszelni velem. Szal igy gaz vagyok azt mondod?
2015. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudok komoly lenni, de hétköznapokban van egy gyerekes személyiségem is. Sokan mondták komolyabb beszélgetés után, hogy értelmesebb vagyok, mint a 40 évesek, pedig csak 23 vagyok. Közben szeretem a rajzfilmeket, képregényeket, hasonlók.

Összességében azonban, a férfiak egyáltalán nem gyerekesebbek a nőknél. Nekünk is van hobbink, a nők pedig 20 kiló sminkkel játszadoznak. Mi nem vesszük komolyan a dolgokat, a nők pedig ha rájuk jön, gyereket akarnak szülni a semmibe. Hidd el, nem is olyan nagy a különbség.

2015. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

És, hogy miért viselkedem gyerekesen? Mert a világból kifutnék, ha olyan befásulttá válnék, mint a legtöbb ember, akik undorral az arcukon élik a mindennapjaikat a számlák tengere közt.

2015. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!