Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhatok egy lent bemutatott féle lányt?

Figyelt kérdés

Közeleg a szilveszter és bár gyakorlati jelentősége nincsen, én szűzen fogok átlépni a következő évbe. Persze ez csak akkor fog megtörténni, ha nem teszek ellene. Ezért is szeretnék találni egy lányt, akivel ha kell nem is fedjük fel egymás igazi nevét, de egy komoly eszmecserét hajtunk végre együtt töltjük az éjszakát s testileg is kielégítjük egymást.


Mindez erőt ad és motivál, engem biztos, de remélhetőleg a leányzót is.:)

Szerintetek hol kéne próbálkoznom?

Szórakozóhelyen?

Vajon lelépne velem A lány vagy creepynek tartana?

Társkereső?

Úgyszintén, mennyire nyitottak egyáltalán ilyesmire?


19 éves fiú vagyok, külsőre átlagos önbelátásom szerint...

Ezen utóbbi hátrány lehet?


2015. dec. 21. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szóval még azt se tudod kivel, de másfél héten belül le akarsz vele feküdni

ha csak valami gyors kell, hogy meglegyen, próbálkozz szórakozóhelyen

2015. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem elég kevés lány menne ebbe bele...


ha még szűz, akkor valszeg kapcsolatban akarja elveszteni, vagy legalábbis olyannal, akihez érzelmi szálak kötik.


ha meg nem szűz, és szexelni akar egy jót, nem feltétlenül tapasztalatlan pasit fog keresni.

2015. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is ugyan ezt akarom egy lánnyal

18/f

2015. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly kérdés? Szilveszterkor sokan akarják elveszteni a szüzességüket. A mai lányok meg teljesen nyitottak az ilyesmire. Kellő mennyiségű alkohol után, bármelyik szórakozóhelyen találsz potenciális partnert. Még válogathatsz is.
2015. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!