Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen feltételekkel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen feltételekkel hogy találhatok számomra megfelelő lányt?

Figyelt kérdés

Egyrészt fontos, hogy határozott legyen, kiálljon az elvei mellett, mert másképp elhülyíti/már elhülyítette a média, a társadalom, és tömeglány lesz belőle.


Másrészt fontos, hogy nőies legyen, és ehhez nálam hozzátartozik, hogy néha kissé határozatlan, kissé naiv, kissé félénk. Nem is naiv na... Tudjátok, milyen.


Nos, az a helyzet, hogy ez a kettő üti egymást. Van remény, hogy mégis találjak olyat, akire az első és a második is igaz, vagy elkönyvelhetem, hogy egyedül fogok meghalni?



2015. jan. 31. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok. De a remény hal meg utoljára.
2015. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol vannak ilyen lányok, csak nehéz őket kiszúrni:)
2015. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy okos nő simán eljátssza neked a naivat néha, hogy azt hihesd, nyeregben vagy. :)

De inkább szerezz egy kis önbizalmat, hogy ne a nőnek kelljen szerepet játszani a kedvedért...

2015. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem értem, hogyhogy érted. Igen, vannak ilyen lányok.
2015. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!