Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek vasárnap a férjemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vasárnap a férjemmel, ha tudom, hogy nem fogom jól érezni magam?

Figyelt kérdés

Angliában élünk, párom indiai. Angol étteremben dolgozik szakács, de a személyzet fele szintén indiai. Pár hónapja néhány indiai kollégája kigondolta, hogy partit rendeznek és meghívták a férjemet is. O meg erösködött, hogy menjek vele. A házigazga felesége egy portugál nö. Amikor megérkezdtünk, akkor a házigazda felszólt az emeletre, hogy jöjjön le a nö, mert bemutatna nekünk. A nö meg azt válaszolta, hogy "minek menjek le, nem érdekelnek". A pasinak kezdett ciki lenni a dolog és végül lekönyörögte a nöt a foldszintre. Egy igénytelen, bunkó személy volt. Ezután látom, hogy van még két lány a házban. Az egyik egy lengyel csaj volt, aki lakótárs volt, de egy szót sem szólt hozzánk, állandóan a pasiján csüngött, majd el is vonultak. A másik lányhoz odamentem, beszélgettünk, kiderült, hogy ö is magyar. Aztán hirtelen otthagyott engem. Két óra múlva mikor már nagyon untuk az egészet, felmentünk elköszönni a hazigazda feleségétöl. Kiderült, hogy a másik magyar lány végig vele volt és együtt néztek fényképeket meg beszélgettek elvonulva. Rosszul esett nagyon. Az este egyébként azzal telt, hogy az indiai pasikkal próbáltam beszélgetni. Ök nagyon oldottak voltak, egymással nagyon jól elbeszélgettek, csak sajnos én nem beszélem az o nyelvüket. Azzal a párral meg akikkel beszéltem, odáig jutottunk el, hogy Magyarországon télen hideg van-e. Én próbáltam, de nagyon mások vagyunk és ök nagyon zavarban vannak nok elott. A kaja egyebkent jó lett volna, látszott, hogy rengeteg munka van mögötte. Viszont a legtöbb étel eszméletlenül csípös volt. Szóval amíg a többiek jót ettek, addig én ettem a rizst fött borsóval. Párom sem érezte túl jól magát. Az a baj, hogy tud felszabadulni társaságban (máközegben velem nincs ilyen probléma) és nincsenek barátai, azaz nem jár sehova.

Tegnap mondja párom, hogy vasárnap lesz megint parti. Megunneplik, hogy szünet van. Ugyan ott, ugyan azokkal. Párom örül, hogy meghívták, de én az egészet csak nyügnek érzem.



2015. dec. 22. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el es vidd az okostelefonod, h tudj gyakorizni :) Lehet, h most maskepp viselkednek Veled. A csipos kajaert oda vagxok, mar csak azert is erdemes elmenni :) Vigyel vmi varrnivalot. Nekem bevalt. Rogton velem is foglalkoztak.

N

2015. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg a párodnak,hogy mennyire nem érezted jól magad.Beszéljetek meg egy jelszót arra az esetre,hogy ha nagyon nem érzitek jól magatokat és akkor leléptek.
2015. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 órára beugranék, max halálra unnám magam.
2015. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na én pont ezért utálom a munkahelyi bulikat. Rád sem hederítenek, aztán meg csodálkoznak, hogy nem érezted jól magad.


Szerintem beszéld meg a férdjeddel, hogy nem szívesen mennél, hátha nem zavarja. Ha mégis, akkor kérd meg, hogy foglalkozzon veled is a bulin (vagy keressen neked valakit), hogy ne unatkozz.

2015. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, még egyszer elmehetsz vele, neki jólesne, láttad rajta, hogy szeretne menni. Pont ezt mondod, hogy nem nagoyn vannak barátai. De most meghívták, jól esik neki, de egyedül nem fog elmenni úgysem. Adj a dolognak még egy esélyt, de vigyél magaddal tartalék tervet. Ha van valami kis méretű hobbid (varrás, kötés, gyöngyfűzés stb), akkor vigyél magaddal valamit, aztán ha ők elvonulnak, akkor neked is lehet, foglald el magad. Karácsony előtt annyira nem is bunkóság, mert "ajándék, csak sajnos nem haladtam elég jól vele és be kell fejeznem", elfogadható. Aztán ha nagyon rossz lesz legközelebb tényleg nem mentek, de ha ő szeretne, egyszer még elmehetnél vele. Csak próbáld leszärni az egészet, és érezd jól magad valahogy. Hátha sikerül. Ha meg sehogy nem megy, akkor pár óra után leléptek.
2015. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!