Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szeretnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szeretnétek a barátnőtöktől karácsonyra?

Figyelt kérdés

Légyszi sok-sok ötletet mert semmi tippem sincs hogy mit adjak neki!

Ti minek örülnétek? :D


2008. dec. 7. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Igaz nem fiú vagyok, de épp ma láttam, hogy lehet párnahuzatra fényképet csináltatni, szerintem egy ilyennek amin te vagy rajta, vagy közösen, biztos örülne.
2008. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Osztom az előttem és az az előtt lévő véleményt. Mikor értik meg már végre a csajok, hogy nem nem kérek plüsst, nem nem akarok fényképes párnát ..., max. csak második ajándéknak. Ettől még nem kell tahónak gondolni, vagy hogy nem szeretem a barátnőmet... csak mi így működünk. Ja, pulóvert sem kérek.
2008. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
én örülnék, ha a barátnőm befeküdne a fenyő alá, és csak egy piros masni lenne a nyakára kötve, és semmi más nem lenne rajta ( az is öltöztet :P ):D
2008. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A 4. válaszolónak csak annyit h pont azért kérdeztem h ki minek örülne... :/

Még ötletek? :P

2008. dec. 7. 19:33
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen kiábrándítjátok szegény lányokat (persze teljesen egyetértek :D). Ha már ajándékban gondolkodtok, egy fotó magatokról, vmi plüss (normál,tárolható méretben) és mogyorós csoki. Egyébként teljesen mind1, mit adtok, én bárminek örülök, ha azt a barátnőmtől kapom. :)
2008. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan nem vagyok pasi, de... Sztriptíz, szexi fotó magadról (csak ha bízol benne), aranyos kis beváltható utalványok (kényeztetés, jófajta vacsora, különböző erotikus és romantikus de férfi által is emészthető dolgokra beváltható)... Eddigi pasijaim ezeknek örültek, illetve nehezen beszerezhető filmek, játékok, gyűjteményeikbe cuccok még nyerők lehetnek.
2008. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
szopjon le oszt jó van :D(legjobb) xD
2008. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
szextársas!:)
2008. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Én a barátomnak fényképes párnát csináltam Mikire és a szobámat kiraktam gyertyákkal és szirokat szórtam szét a földön..:)a kádat teleengedtem vízzel és fehérneműben meg egy mikisapkában vártam őt:P Utána persze a többi...:)Nagyon örült neki.:)
2008. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Szép macit.
2008. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!