Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, de szerintem őt nem nagyon érdeklem. Szerintetek megpróbáljam felkelteni az érdeklődését, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
próba szerencse...
2010. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem mindenképpen tegyél olyan irányú megjegyzéseket, amikkel felhívhatod magadra a figyelmet. Bár nem vagyunk egyformák, én örülnék neki, ha a lány akinek tettszem közeledne felém és megpróbálná felkelteni az érdeklődésem. Szerintem szépen lassan, fokozatosan haladj... De biztos vagyok benne, hogy érezni fogod, ha hajlandóságot mutat a további ismerkedésre.


Remélem tudtam segíteni!


F/22

2010. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen(:

a gond az vele,hogy szerintem egyáltalán nem mutat érdeklődést,mert msn-en is félóránként ír vissza:(

2010. jan. 30. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!