Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok nyitottak erre? > (LENT)

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, ha egy srác magabiztosan odamenne hozzátok, mind1 végülis hol, és elhívna randizni? Gondolom sokat számít ilyenkor a külső, meg az hogy, hogy tudod eladni magad ezalatt a pár perc alatt. Azért kérdem, mert gyakran sietek, elég sokat gyalogolok, utazok itt Budapesten, és nap mint nap látok egyedül, esetleg bnőkkel császkáló csajokat, és szívesen adnék egy esélyt 1-1 kiszemeltnek, hogy megismerjenek, lehet(valószínű!) sosem látjuk egymást többet :D. Tudom nem lehet általánosítani, meg nyilván sokaknak van barátjuk, és elég hangulatfüggő is lenne, ha fordított esetben elképzelem. Szval pár személyes vélemény érdekelne Tőletek ! :)
2010. márc. 24. 00:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És nyilván itt teljesen hétköznapi szitura gondolok, nem egy bulira, vagy nyaralásra. Egyszerűen egy villám gyors randira hívás :)
2010. márc. 24. 00:54
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom.Ha nem lenne barátom,akkor sem.Ahoz valamennyire ismernem kéne,legalább látásból.Egy tök vad idegen pasinak tuti nem adnék se telószámot se semmit.Annyi manapság a sok rossz ember...
2010. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

00:58


na igen, ebben van vmi.. :/

de két vége van, mert tfh nincs barátod, és odamegy hozzád egy szimpi srác, közvetlen veled, úgy viselkedik, mintha ezer éve ismernéd. és nem tudsz bízni benne, pedig lehet életed szerelme lenne :)

2010. márc. 24. 01:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Semennyire. Nem nagyon szeretek csak úgy barátkozni. Randizni meg pláne nem csak hosszú ismeretség után és csakis ha érzek valamit az illető iránt. A külső nem számít. Persze jól esik, odáig hogy biztos kedvesnek meg szépnek tűnök ha odajött de ennyi, innebtől inkább felháborít hogy mit képzel mégis. Nálam ez egyértelműen tolakodás. Az mindegy hogy van-e barátom.

"és szívesen adnék egy esélyt 1-1 kiszemeltnek, hogy megismerjenek" ez a rész pedig elég nagyképűnek tűnik.

De perzse valószínű, hogy a lányok többsége nem így gondolkodik, hanem hogy " ha jól néz ki és kedves akkor jöhet"

18L

2010. márc. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Meg még az a baj hogyha nem is érezném tolakodásnak, akkor is rosszul érezném magam. Mert a srác tuti nem azért jön oda mert élete legjobb haverját keresi, nekem pedig ez hatalmas nyomás mivel én nagyon kevés emberbe szeretek bele, és csak olyannal randizok/járok akibe szerelmes vagyok, akivel kapcsolatban egy hajszálnyival is kevesebbet érzek azt nem tudom ámítani (illetve avval nem tudok semmilyen őszintén intim viszonyba-ahogy a pároknak kell- kerülni)... És tök idegesítő. Elveszik a dolgok spontaneitása. Amikor jó barátnak indulunk és közbe kialakul valami. Na persze oké, tegyük fel hogy értelmes a srác és megérti hogy ez nem jött össze, de addigra meg egy kicsit megismertem és szeretnék jóban lenni vele, de persze azt nem várhatom hogy barátkozzon velem, mikor ő randit akart...
2010. márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Randizni nem biztos, de ha a fiu kelloen humoros es helyes, akkor egy elerhetoseget lehet, hogy adnek neki:)
2010. márc. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ahha, köszi a válaszod :)


Háát azt nem tudhatod mit akar a pasi. Pl nálam ez lenne a forgatókönyv: odamennék egy lányhoz akinek olyan a mentalitás, mint Neked. Meglátom a hölgyet.. tudom, hogy oda fogok menni.. áhh biztos csak zavarnám.. nem!férfi leszek, ugyanazt akarjuk, ő a "csapattársam", közös a cél: találni egy normális barátot/bnőt, akivel minden happy..nem veszíthetek semmit..! odamegyek magabiztosan, nyugodt, kedves hangon leszólítom.. kérek vmi véleményt v segítséget v bármit, mind1 a lényeg, h teljesen közvetlen vagyok.. látom rajta, hogy kellemetlenül érzi magát.. ez átragad rám is.. kezdeti lendületem megtörik, éss ennyi, nem kérek elérhetőséget, emelt fővel továbbállok.. a lány: tiszta hülye vagyok, bízhattam vna benne igazán, áá nem látom soha többé, pedig végre egy normális pasi, aki nem az ostoba szövegével akar levenni a lábamról stb.


lehet sok benne a hülyeség késő van :D



nagyképűség részről meg: hidd el sokkal jobb ez a hozzáállás amit kiemeltél a kérdéséemből, sokkal értelmesebb mint azon parázni, hogy vajon, elég jó vagyok-e hozzá .. :)

2010. márc. 24. 01:44
 8/12 A kérdező kommentje:
ne érts félre, én örülök, hogy még vannak ilyen hozzáállású lányok, csak néha jó pár elven engedni Kicsit! :)
2010. márc. 24. 01:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze. De ezt majd én eldöntöm hogy mikor engedek. Soha nem csalódtam mert így gondolkozok, akkor meg nincs baj ezzel az elvemmel. Különben meg nem is elv, nem tudom máshogy csinálni és kész. Ez én vagyok. Én nem döntöttem el, hogy akivel randizok azt jól kell ismernem, egyszerűen mással nem megy, nem jó. A jellemem, a történések, a tapasztalatok alakították ezt ki bennem. Mégis miért változzak olyanra ami nekem nem megy egy olyanról ami illik hozzám és beválik?

Nem is tudom más helyekre nem szoktál járni ahol jobban lehet ismerkedni? Ahol már jobban ismerős vagy? De amúgy miért nem próbálod ki? Nem veszhetsz semmit csak tapasztalatot nyersz.

2010. márc. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A probléma szerintem ott kezdődik hogy te esélyt akarsz adni valakinek hogy megismerjen!Max magadnak adnál esélyt arra hogy te megismerd a lányt ha odamész hozzá!Szerintem előbb ezen a hozzáálláson változtass és aztán menj oda akárkihez is mert így tuti visszautasítást kapsz!Én bizti ugy rugnálak seggbe hogy hazáig repülnél már ne is haragudj!
2010. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!