Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, könnyebben veszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, könnyebben veszitek, ha buliban mennek oda hozzátok ismerkedni, és mondjuk nem az utcán? Jobban nyitottak vagytok ha buliba vagytok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 23:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érdekes kérdés, +1
2011. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Biztos nyitottabbak. De mi van akkor, ha valaki nem jár diszkóba? Mert itt mindig azt írják a lányok, hogy legyünk bátrak és menjünk oda hozzájuk akárhol...

22F

2011. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
És hol találjuk azokat a lányokat, akik azt írják, hogy legyünk bátrak, és menjünk oda hozzájuk akárhol!? :))
2011. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Azt én se tudom:D 22F
2011. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan távolságtartók bulikban is, legalábbis a ZP-ben úgy tapasztaltam!
2011. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként megosztanék veled pár tapasztalatot a bulizós ismerkedésről. Sajnos buliban még inkább visszautasítóak a lányok, túl sok ott az olyan rib@nc típus, aki csak a legmenőbb pasikra hajt. Vagy csak szórakozni jár, de nem kell pasi neki.


Én inkább az utcán, áruházakban való ismerkedés híve lennék vagy, aki tud jobb helyet, megírhatná. Tényleg jó kérdés, mert olyan jó lenne már végre valakit szeretni, aki persze viszont szeret.

2011. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:22


Egyetértek!

2011. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha egy lány is írna a témával kapcsolatban:) Engem az érdekelne, hogy ha Bp-n az utcán látok egy lányt vagy valamelyik tömegközlekedési eszközön, aki tetszik, mit kéne tennem? Mert, ha oda mennék, tuti elküldenének...
2011. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én csak azért kérdeztem, mert amúgy nem nagyon szoktam odamenni csajokhoz, de tegnap ittam kicsit és így sokkal könnyebben ment buliban és eléggé sikeres voltam.:)
2011. szept. 3. 23:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor problem solved, igyál az utcán is kicsit, és sikeres leszel ott is. :))
2011. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!