Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva! Most mit csináljak? Most szerintetek akkor együtt vagyunk vagy nem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben teljesen megváltozott a barátommal a kapcsolatunk. Néha magam sem tudom hogy most akkor mi tényleg együtt vagyunk vagy sem. Az elején olyan szép volt minden, sokat találkoztunk iskolán kívül, mert ugye megbeszéltük hogy ott úgy viselkedünk mint ha nem lenne közöttünk semmi, max többször odamegyünk egymáshoz és esetleg megöleljük egymást. Idő közben kiderült hogy az egyik fiú (nem az iskolánkba jár) szerelmes belém. Ő az egyik osztálytársunk barátja, és az osztálytársunk a barátom előtt piszkált vele. Sikerült megbeszélnünk hogy nem akarok semmit attól a sráctól aki szerelmes belém. Aztán elkezdődött hogy féltékennyé tegyen engem. Folyton más lányokat ölelget előttem stb.. Szünet előtti pár napban nem mentünk el suli után sehová és max délután egy puszit adtunk egymásnak. És szünet előtt amikor elköszöntünk egymástól kikönnyezett...
2015. dec. 23. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, nehéz a tízévesek élete. De majd elmúlik. Egyébként beszélgetni próbáltatok már a dologról? Mert úgy elég könnyű az ilyesmit eldönteni.
2015. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitől felnőtt párkapcsolat?
2015. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztázd a fiúval a helyzetet.Kérdezz rá nyíltan,mondd el neki,hogy neked ez így nem tetszik.A válaszától függ,hogy együtt vagytok-e.
2015. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!