Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell küzdeni egy nőért? Melyik nőért kell küzdeni?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok fordítva összerakva, de ha én nemet mondtam valakinek és ő küzdeni próbált volna értem, azzal a világból kergetett volna ki.

Egyedül vagyok ezzel a felfogásommal?



2015. dec. 23. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos páran ezt nem értik :D
2015. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Melyik nőért kell küzdeni?"


Azért amelyik kell neked. Minden ami kell azért meg kell küzdeni. Nem azért küzdesz, hogy ő örüljön, hanem MAGADÉRT küzdesz.

2015. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy nőért sem érdemes küzdeni. Ha nem kellek neki, akkor az legyen az ő baja. Kérem a következőt! Rengeteg csaj van még...
2015. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem egy harc, tehát nem kell küzdeni érte. A kierőszakolt elismerésnél nincs gázabb.
2015. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Én se értettem ezt sose. Ideális esetben nem kell senkiért küzdeni, ha meg igen, akkor a fene megette. Ha valakit elutasítok, az utána ne zaklasson, hogy de ő csak küzd értem. Felnőtt nő vagyok, nem tettetem magam, ha valakit elküldök, ő 5 hét múlva se fog érdekelni, ha meg valaki tetszik, nem értem, minek húzzam az agyát, meg játsszam a szende bájos szüzet.


De ha a férfiak annyira küzdeni akarnák, akkor verjék meg egymást a kegyeimért, szívesen végignézem popcornnal :D

2015. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!