Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért jobb az hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jobb az hogy sok lánnyal kavartok, minthogy megállapodnátok egynél akivel éltek rendszeres szexuális életet? (tudom hogy vannak kivételek, rájuk nem vonatkozik)

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

- nem feltétlenül akarnak egyetlen emberrel szexelni, pont a változatosság az érdekük

- tök sok tényezőn múlik az, működik-e két ember között hosszútávon a szexkapcsolat

- ha pedig párkapcsolatról van szó, az tényleg főleg nem működik akárkivel, nagyon sok minden befolyásolja, megfelelő személyt kell hozzá találni, és nem csak a szexnek kell jónak lennie

2015. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Pl. az olyan, hogy tapasztalat szerzés mint fogalom, nem ismerős? Ugyanezt a lányoktól is meg lehetne kérdezni.


Szép is lenne, ha mindenki az első szerelmével élné le aztán az életét.... az enyém a Béla volt, és 5 éves óvodás voltam. Aztán a Béla megnőtt 1,60 magasra, én meg vagyok közel 1,80.

2015. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
mert ezek a férfiak jól néznek ki magasak meg lehet pénzesek is! majd hülyék lennének 1 nővel lenni amikor bárkit megkaphatnak ! be vallom ha én is alfahím lennék én is ezt csinálnám
2015. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A francokat néznek ki jól! Csak van önbizalmuk, talpraesett, belevaló srácok, akik hajtják a nőket és csajoznak.
2015. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
nekem aztán lehet önbizalmam meg határozottságom ha nem vagyok helyes se magas! mit vakerászol itt?
2015. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Pedig inkább egy belevaló átlagfiú, mint egy szép arcú nyámnyila...
2015. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én addig kavargatok többel míg nem jön össze az az egy akivel majd leszek! Persze nem kell nagy kavarásokat érteni!
2015. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többsége megállapodik, az más kérdés, hogy mikor. De a kérdésed ugyanúgy megkérdezheted a nőktől. Aki több lánnyal/sráccal kavar, az azért teszi, mert jól esik.
2015. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!