Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, akiknek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek volt már egyaránt nyitottabb, extrovertált és zárkózottabb, introvertált párja! Kivel volt jobb a kapcsolat és miért?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel! :D
2015. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem van saját tapasztalatom, de kíváncsi vagyok a többiekére is :)
2015. dec. 12. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor leírhatnád te is! :)
2015. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nyitottabb párommal volt jobb. Vele több minden tudtam csinálni, moziba jártunk, mindenhez volt kedve.

A zárkózottabb párommal meg, állandóan otthon ültünk, minden mindegy volt neki.

2015. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csakis a nyitott.

Az exem egy zárkózott fazon volt, sokszor az öngyilkosság környékezett mellette, hogy a legjobb program az volt,hogy üljünk otthon, azt tv-t nézünk, meg volt, hogy hetekig azt se tudtam miért van rossz kedve, a családommal is alig beszélt, nem szerették.

A férjem egy imádnivaló, nagydumás, vicces társasági lény, vele élvezet az élet, akárhol megjelenhetek vele, a családom is kifejezetten szereti.

2015. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván az extrovertálttal sok téren könnyebb.

Nekem most egy olyan pasim van aki ugyanolyan szinten van az introvertáltság és extrovertáltság között, mint én...hát néha nem tudjuk, hogy miről beszélgessünk, hogy ne legyen csend.:S :D

2015. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek volt / van jó és rossz oldala. Az extrovertálttal picit jobb talán, jókedvűbb vagyok vele, jobban szórakozunk, az introvertált exeimmel meg könnyebb volt intimebb témákról komolyan beszélgetni.
2015. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!