Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja üzizgetünk itt. Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja üzizgetünk itt. Ő írt rám egy hozzászólásom alapján. Szeretne találkozni, kávézni, szexet is emlegeti, de akárhányszor felhozom, hogy nézzük meg egymást kamerán ( arcot természetesen), akkor terel. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 10:29
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nyílván így nem lesz randi. Nem azért mert esetleg nem felel meg az elvárásaimnak ( tudom, hogy el van hízva és nem tartja magát helyesnek, ezt az elején közölte mégis ismerkedtünk tovább...) hanem azért mert úgy tűnik nem érek annyit neki, hogy skypeoljon velem.
2015. dec. 25. 12:02
 22/38 anonim ***** válasza:
89%

17# a kamus gyerek megérdemli, hogy a kérdező találkozzon vele, de ő nem érdemli meg hogy kamon megmutassa magát 2 hónap után?

Érdekes felfogás.

2015. dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 opened paradise ***** válasza:
100%

Ha nem is kamon,legalább 2 kép.

(Képpel még mindenki tud csodákat alkotni :D)

2015. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 opened paradise ***** válasza:
100%
*1 képpel
2015. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Itt nekem is voltak már érdekes "ismerkedéseim".

Több napig beszélgettünk,majd kiderült,hogy egy 40 éves b..zi csávóval beszélek,aki még fenyegetőzött is utána.

2015. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Már leírták. Arra tudok még gondolni, hogy nagyon is jól néz ki, csak irtó bizonytalan magában, fél, hogy beégne. Esetleg nincs gyakorlata a másik nem hódításában. Vagy tényleg egy aberrált...:D
2015. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Költőnő? ***** válasza:
annak aki azt írta, h miért ne lehetne egy ismeretlennel meginni egy kvt: miért is kéne? Mi értelme? Ha barizni akarnak oké, ott tényleg nem számít, de itt nem csupán ennyiről van szó....
2015. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebbe a helyzetbe vagyok, remélem nem ugyanazzal a sráccal ismerkedünk. Még várok pár napot és ha nem lépünk előre akkor befejezem vele.
2015. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

A pasi mindenben hazudott neked a külsejét, korát illetően és így már ciki lenne képet küldeni,kamerázni, de úgy van vele, ha elmész a randira, már csak nem csinálsz balhét és kit tudja, talán lesz folytatás.



Nem egyenes ember, óvatosan vele.

2015. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
34%

Én vagyok az, aki azt írta, hogy miért ne lehetne ismeretlennel meginni egy kávét. Rengeteg ismeretlennel kávéztam már, volt, ami annyi maradt, egy fél óra beszélgetés, volt, amiből barátság lett, volt, amiből csak egy futó viszony, és volt, amiből évekig tartó szenvedélyes szerelem. Egyiket sem bántam meg.

Igaz, engem se barátságban, se szexben, se szerelemben nem a külső érdekel. Nagyjából tojom lefele.

Gondolom, ez a srác is úgy van vele, mint sokan mások: túlsúlyos, csúnyácska, emiatt gátlásos. Van elég rossz tapasztalata, ígéretesnek induló beszélgetés hirtelen félbeszakadt, miután küldött magáról egy képet. Nem meri magát megint kitenni egy ilyen kudarcnak.

Megértem, csúnya nőként számtalanszor jártam már így. Ráadásul nem elég, hogy csúnya vagyok, de annyira nem vagyok fotogén, hogy képen százszor rosszabbul nézek ki, mint élőben.


Aki fényképhez ragaszkodik, annak fontos a külső. Akinek fontos a külső, az nem fog egy csúnya és/vagy kövér emberrel randizni.

Tehát: nagyjából mindegy, ha küldesz képet, azért, ha nem küldesz azért nem fog összejönni a dolog.

Egyébként akkor döntöttem el véglegesen, hogy SENKINEK nem küldök magamról fényképet, amikor egy gyenge kis pöts átküldött nekem pár képet egy nőről, egy másik levelezőpartneréről, hogy nézzem már meg, micsoda ronda nő akar vele ismerkedni... Akkor ment el a kedvem az egésztől.

De ez az én dolgom, én így csinálom, nekem eddig bevált, de természetesen mindenki a saját ízlésének és habitusának megfelelően ismerkedik. Igazából csak arra kaptam fel a fejemet, hogy azért kell az előzetes fotó, mert abból kiderül, hogy beteg-e az illető.

2015. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!