Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja üzizgetünk itt. Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja üzizgetünk itt. Ő írt rám egy hozzászólásom alapján. Szeretne találkozni, kávézni, szexet is emlegeti, de akárhányszor felhozom, hogy nézzük meg egymást kamerán ( arcot természetesen), akkor terel. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 10:29
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm mégegyszer mindenkinek.

83% úgy tűnik neked nem sikerült értelmezni amit leírtam ( és a többiek amit leírtak). Gondolom azért mert Te se mered megmutatni magad, csak elvárod, hogy találkozzanak veled.

Azóta kiderült, hogy valóban egy hazug, kamu emberrel beszélgettem. Szerencsére nem voltam olyan hülye, hogy találkozzak vele. Mindenki vigyázzon!

2015. dec. 27. 16:35
 32/38 opened paradise ***** válasza:

Leírnád,hogy mi történt?

Akkár privátban is. Csak kíváncsi vagyok.

2015. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
29-es vagyok, engem is érdekel.
2015. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2015. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Akkor inkább ide is bemásolom :)


Úgy tudtam, hogy 19 éves sráccal beszélgetek, aki nem túl jóképű, kissé elhízott ezért önbizalomhiànyos. Többször írta, hogy szeretne találkozni, meginni egy kávét, komoly kapcsolatot keres.

Valóságban 40+, nős, 2 gyerekkel.

2015. dec. 27. 17:42
 36/38 anonim ***** válasza:
0%

Nabakker!

Bár én vagyok a topik hülyéje, de az én módszeremmel ez már kiderült volna a második héten, és nem raboljuk tovább egymás idejét.

2015. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 max 2 hét után nincs kamera, koccoltatni kell őket.
2015. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

30. Te hogy is várhatnál el fotót ha eleve úgy találkozol hogy előtte nem láthatnak? Érezd már a különbséget :D

Te az a fél vagy akiről a kérdés szól.

2015. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!